7 Wonders Duel EST, LT, LV, JP

Tootekood: KAD92499

Ainult 1 laos

35.90

Kuumakse al. 6.10 / 6 kuud

7 Wonders Duel

See populaarse strateegiamängu 7 Wonders eraldiseisev osa on mõeldud just kahele inimesele. Tee läbi 3 ajastut ning vii oma tsivilisatsioon mitmetel eri viisidel võidule lähemale! 7 Wonders Duel mängus asetatakse igal “ajastu” kaardid lauale osad õiget pidi, teised tagurpidi ja nii, et nad katavad üksteist osaliselt. Mängijad hakkavad laualt neid valima ning saavad kas ehitada kaardil oleva omaduse, vahetada selle rahaks või kasutada ühe Maailmaime ehitamiseks. Kummalgi mängijal on alguses ehitada 4 maailmaimet, kuid laual saab olla ainult 7. Ressursside enda kontrolli alla saamine tähendab ühtlasi ka nende vastasele kallimaks muutmist. Mängu võidab see, kes saab ajastute lõpus kõige enam võidupunkte või suudab sõja abil vastase täielikult hävitada. Parim tsivilisatsioon võitku!

Lauamängus “7 Wonders Duel” juhib kumbki mängija tsivilisatsiooni, rajades ehitisi ning maailmaimesid. Kõiki mängija poolt rajatud ehitisi koos maailmaimedega nimetatakse “linnaks”.

Mäng kulgeb läbi kolme ajastu, igaüks neist vastava kaardipakiga (esmalt I ajastu, seejärel II ajastu ning viimaks III ajastu kaardid). Iga ajastukaart kujutab endast ehitist.

Ajastu jooksul jõuab mängija müntide teenimiseks, sõjaväe tugevdamiseks, teadustööks ning linna arendamiseks välja mängida umbes 10 kaarti.

Mängus “7 Wonders Duel” viivad võiduni 3 teed: sõjaline või teaduslik üleolek ning kultuurivõit.

Sõjaline ning teaduslik võit võib juhtuda igal hetkel, lõpetades sellega mängu. Juhul, kui kolmanda ajastu lõpuks ei ole kumbki mängija sõjalisel või teaduse teel võitnud, loevad mängijad punktid kokku ning võidab suurima punktisummaga mängija.

Mängijate arv: 2
Mänguaeg: 30min
Soovitav vanus: 10+