Alicematic Heroes

Tootekood: BLF83774

54.50

Kuumakse al. 9.27€ / 6 kuud

Alicematic Heroes

Alicematic Heroes lauamängus on Queen of Hearts kutsunud Alice’i taas ülesehitama imedemaad, mis on saanud kannatada eimillegi rünnakust. Eimiski ründab kõigi unenägusid igal maal. Kuninganna on selle vastu kutsunud esile armee Alice’eid. Dosin Alice’eid ehitavad nüüd oma tiime üritades moodustada parimat tiimi ja panna maad paremini kokku kui teised.

Alicematic Heroes mängus kontrollid sina 1 tiimi Alice’eid. Iga mängija saab armee enda kontrollida. Aliceid on kokku 5 erinevat värvi ja värv tagab eesmärki mängus iga värv toob erinevat kasu käikude ajal. Igal käigul võid esile kutsuda Alice’i oma kuningriiki, mängides selle oma alasse õigesse värvilahtrisse. Käia saad kaarte ainult kui sul on piisavalt Dream võimu, et tasuda kaardi maksumust. Kui sul maksumust pole võimalik tasuda, siis jääd sa heast effektist ilma aga saad valitud kaadi mängida commonerina soovitud värvi alasse.

Kui oled mäginud Alice kaardi on sul ka võimalus ala vallutada, mänguplatsil, mis koosneb erinevatest klotsidest ja muutub iga mäng. Et vallutada ala vajad sa punaseid Alice kaarte ja tokeneid. Kui pole neid piisavalt saad ka vallutada ala, aga see võtab mitu käiku aega, et see sinu oma oleks.

Kõik käigud mängus olenevad Alicite värvidest ja lisatokenitest et tasuda tegevuste eest. Kokku on mängus 14 raundi, kui mängijad saavad käike läbi viia. Kes mängu lõpuks kõige rohkem punkte kogub võidab mängu.