Game of Thrones

Tootekood: KAD94720

Ainult 1 laos

85.00

Kuumakse al. 7.25 / 12 kuud

Game of Thrones

A Game of Thrones: The Board Game (2nd Edition) on populaarsel George R. R. Martini raamatusarjal põhinev straateegiline lauamäng 3-6 mängijale.

Kuningas  Robert Baratheon on surnud ja  Westeros’i alad valmistuvad suureks võitluseks.

Game of Thrones lauamängu second edition’is võtavad kolm kuni kuus mängijat üle erinevate majade rollid (7st kuninriigist). Kõik võitlevad Raud trooni üle kasutades diplomaatiat ja sõjalisi taktikaid. Lauamäng nõuab rohkem oskuseid kui puhas sõjaline vägi, sest ilma diplomaatiata sa ei võida. Planeeri strateegiliselt, loo diplomaatilisi otsuseid nign kasuta sõjaväge, et kindlustada oma koht troonil. Kas lähed otse rünnakule või kasutad meelsaid sõnu, et võita mäng?

Mängu alguses saab iga mängija omale jalamehe, ratsu, katapuldi ja laeva väed, mis ta oma alale paigutab õpetuste järgi. Lisaks saab veel iga mängija oma majale kuuluva unikaalse kaardipakki, mis aitab tal sõjalisi käike teha. Lisaks saavad veel mängijad vajalikud tokenid mängu alustusks.

Iga käigu ring on jagatud kolmeks: Westeros, planeerimis ja tegevuste voor. Westeros voorus toimuvad igapäevased tegevused mis on jagatud kolme pakki, millest iga üks määrab midagi, mis mõjutab kõiki mängijaid.

Planeerimis faasis te arutate diplomaatilisi otsuseid ja paigaldate oma tegevuste tokenid salaja lauale tagurpidi, nii et teised mängijad ei näes teie otsuseid enne järgmist faasi. Sul on võimalus koguda raha, värvata sõdurid, liikuda edasi, kaitsta end või rünnata teisi. Nii on võimalus sul teistele nuga selga visata, kui aeg on selleks õige.

Tegevuste faasis keeratakse kõik tokenid ümber ja lahendatakse nende märgid vastavalt järjekorrale.