LEGO 10782 Hulki ja Rhino veokite vastasseis

Tootekood: LEGO10782

Laos

27.90

LEGO 10782 Hulki ja Rhino veokite vastasseis

LEGO 10782 Hulki ja Rhino veokite vastasseis mängukomplekt alates 4-aastastele lastele võimaldab lastel juhtida mänguveokeid, mille abil päästa päev. Lapsed saavad taastada Disney+ telesarjast tuttavad stseenid, kus nad aitavad Spideyl ja Hulkil luhta ajada Rhino pangaröövi. Selles kogutavas ja kokkupandavas mängukomplektis on toredad lapsi rõõmustavad lahingusõidukid. Mõlemal hiigelveokil on lahedad detailid: Rhino veokil on rammimissarv ja Hulki omal on paar massiivseid rusikaid, millega korraldada võimas mürgel.

Imelihtne ehitamine 4+ mängukomplektid kutsuvad lapsed kiiresti mängima. Siit leiad kaks põhiveokit, mis võimaldavad kohe mänguga algust teha. Tervet mudelit pole enne mängimist isegi vaja lõpuni kokku panna, kuna iga klotsikott sisaldab nii mudelit kui ka tegelaskuju. Lihtne piltjuhend muudab ehitamise lihtsaks ka laste jaoks, kes veel lugeda ei oska. Ka täiskasvanud saavad mängurõõmust osa võtta ning jagada oma ehitustarkust väikestele Spider-Mani fännidele, et aidata neil saada meisterehitajateks.

  • Marveli seiklused väikestele superkangelastele – anna 4-aastastele ja vanematele eriliste sõidukite austajatele võimalus liituda Spidey ja LEGO® Marveli Hulkiga, et taastada Disney+ Marveli uusima telesarja stseenid

Osad: 110
Vanus: 4+