LEGO 21152 Minecraft Piraadilaeva seiklus

Tootekood: LEGO21152

70.50

Kuumakse al. 6.08€ / 12 kuud

LEGO 21152 Minecraft Piraadilaeva seiklus

LEGO 21152 Minecraft Piraadilaeva seiklus komplektis ehita oma kätega kullaga kaunistatud, piraadilipuga, käigulauaga, kahurite ja armsa papagoiga piraadilaev. Komplekt LEGO® Minecraft™ Piraadilaeva seiklus tuleb 2019. a jaanuaris välja rea uute funktsioonide ja tegelaskujudega, sealhulgas piraadi minfiguur, delfiin ja kilpkonn kahe munaga. Aseta zombi erilisele Minecrafti zombitule alusele ja tõrju vaenulikke jõukusid eemale laeva kahuritulega. Selle Minecrafti komplektiga on kõik LEGO® Minecrafti seiklused sinu ees valla. Lihtsalt vaheta välja laeva moodulid troopilise piraadibaasi loomiseks ja kombineeri seda teiste komplektidega, et luua oma ainulaadne LEGO Minecrafti universum! Komplektis on ka Alexi minifiguur.

  • Komplektis on kaks minifiguuri: piraat ja Alex, lisaks Minecraft™-i zombi, ja uute esemetena alates 2019. a jaanuarist Minecrafti delfiini, papagoi ja kilpkonna kuju.
  • Komplektis on kokkupandav Minecraft™-i saar ja piraadilaev koos töötavate laevakahuritega, kullatud laevakaunistused, piraadilipp, käigulaud ja sõudepaat.

Osad: 386
Vanus: 8+