LEGO 21160 Minecraft Rüüstajate röövretk

Tootekood: LEGO21160

Ainult 1 laos

99.90

Kuumakse al. 6.21 / 18 kuud

LEGO 21160 Minecraft Rüüstajate röövretk

LEGO 21160 Minecraft Rüüstajate röövretk komplekt on põnev LEGO® Minecraft™-i seiklus inspireerivate keskkondade, lahedate tarvikute ja lemmiktegelastega populaarsest arvutimängust. Kui salapärane Minecrafti Kai figuur saabub vaenulikke sissetungijaid tagasi tõrjuma, võib kõike juhtuda!Mitu ehitamis-, mängimis- ja loomisviisi!Tänu kolmele Minecrafti asukohale (lamekatusega kõrbemaja, kauplemispunkt ning põld koos saagiga) saavad mängijad komplekti ümber korraldada. Mäng jätkub siseruumides, kui eemaldad maja katuse. Lisaks sõbralikele külaelanikele, uutele rüüstajatele, Õigustajale ning loomadele ja tarvikutele tuleb hakkama saada ka hirmuäratava hammustava Laastajaga! See on piisavalt suur, et Minecrafti figuur saab selle seljas sõita ning tal on lõuad, mis avanevad ja käivad naksti kinni!Ärata Minecrafti tegevus ellu LEGO klotside ja figuuridega!LEGO Minecrafti komplektid pakuvad lastele lõputult võimalusi üksi või mitmekesi mängimiseks. Tänu uutele ehitatavatele Minecrafti figuuridele ei taha nad neid kunagi maha panna!

  • Vii Minecraft™-i mängijad selle põneva LEGO® Minecrafti komplekti abil uude dimensiooni. Lapsed saavad kolm erinevat osa ümber asetada ning mõelda välja lõputult seiklusi, kus nad võitlevad vaenulike jõukude ja hammustava Laastaja koletisega!
  • Lastele meeldivad kindlasti 2020. a jaanuaris väljaantavad uued rüüstajad ning nende suur hammustav Laastaja, millega rüüstajad saavad sõita. Need paharetid toovad konflikti ja põnevuse mängu ning igasse teise LEGO® Minecraft™-i komplekti.
  • Salapärane Kai figuur sööstab päästma külaelanikke, nende kõrbemaja, kauplemispunkti ja põllusaaki. Ja kui lahing on läbi, saavad mängijad kolmeosalise komplekti ümber korraldada, et võtta ette veel põnevaid seiklusi.
  • Alates 7-aastased poisid ja tüdrukud saavad selle Minecraft™-i komplekti abil mugavalt ehitada, mängida, ümber korraldada ja uuesti mängida. Suurepärane jõulu- või sünnipäevakingitus lastele, kes otsivad uusi viise oma lemmikmängu mängimiseks.

Osad: 562
Vanus: 8+