LEGO 21161 Minecraft “The Crafting Box 3.0”

Tootekood: LEGO21161

Laost otsas

Kuumakse al. 7.34 / 18 kuud

LEGO 21161 Minecraft “The Crafting Box 3.0”

LEGO 21161 Minecraft-i Meisterdamisplokk 3.0 toob Minecrafti lõbusad sündmused pärismaailma mitmekülgse komplekti abil, mis sisaldab LEGO ehitusklotse ja osi.

Lahe laste ehitusmänguasi Minecrafti mängijatele
Meisterdamisplokk on tulvil Minecrafti ideid ja inspiratsiooni. See mängukomplekt sisaldab mängust tuttavaid populaarseid tegelasi (Steve, Alex, Creeper™, põssa ja zombi) ning hulgaliselt lõbusaid funktsioone (dünamiidiheitjast Creeperi vastasseisuni), tuues Minecrafti seiklused pärisellu!

Interaktiivne juhend
Instructions PLUS on nutiseadmetele mõeldud interaktiivne juhend tasuta rakenduses LEGO Building Instructions. Suumimis- ja pööramistööriistad võimaldavad lastel oma lossi ja talu ehitamist nautida. Veebis on saadaval alternatiivsed mudelid.

Minecrafti mängud ärkavad ellu LEGO klotside ja figuuridega
LEGO Minecrafti komplektid pakuvad lastele lõputult loovmänguvõimalusi. See lahe Minecrafti ehitamismänguasjade kollektsioon viib mängijad uude loovmängu dimensiooni!

Too Minecraft-i mängijate loovad seiklused pärismaailma Meisterdamisplokk 3.0 (21161) abil. See sisaldab LEGO Minecrafti ehitusklotse ja tuttavaid figuure, mis pakuvad lõpmata palju loovmänguvõimalusi!

See Minecraft-i ehitamismänguasi sisaldab 564 klotsi ja osa, mängust tuttavaid populaarseid tegelasi (Steve, Alex, Creeper™, põssa ja zombi) ning hulgaliselt lõbusaid funktsioone (dünamiidiheitjast Creeperi vastasseisuni).

Komplektis on kõik asjad, mida lapsed vajavad fantaasiaküllasteMinecraft-i seikluste etendamiseks lahedas lossis ning toimekas talu ja ägedad keskkonnad, mille abil avastada uusi viise oma lemmikmängu mängimiseks.