LEGO 21165 Minecraft Mesilastalu

Tootekood: LEGO21165

Laos

27.90

LEGO 21165 Minecraft Mesilastalu

LEGO 21165 Minecraft Mesilastalu mängukomplekt on tulvil rollimänguvõimalusi. Loominguline mäng võrgumängust tuntud lõbusate tegelaskujude ja olenditega pakub lõputut aktiivset mänguvõimalust nii Minecrafti mänguritele kui ka kõigile teistele.

Avatud mäng, mis on inspiratsiooni saanud Minecraftist
Lapsed saavad ühendada jõu sõbralike mesilastega, aidata neil kasvatada lilli ja saaki ning valmistada mesitarus mett. Lisaks peavad nad eemale peletama parve õelaid mesilasi, kes lendavad üheskoos õhus, tiirutavad ringiratast ning ründavad lennult lammast ja hirmunud külaelanikku. Mitmekülgne, põnev, kaasahaarav ja hariduslik komplekt sisaldab uuenduslikke praktilisi funktsioone, tiibadega mesinikku, külaelanikku ja kaheksat usinat mesilast, et lõbus mäng võiks kohe alata.

Päriseluline Minecrafti tegevus LEGO klotsidest ehitusmänguasjadega!
Kas otsid parimat sünnipäeva- või pühadekingitust Minecrafti fännile? LEGO Minecrafti mängukomplektid annavad laste kätesse võrgumängu põnevuse ja muud võimalused.

  • Võrgumängust tuntud tegelaskujude ja olenditega LEGO® Minecraft™-i mesilastalu (21165) mängukomplekt on tulvil praktilisi rollimänguvõimalusi nii Minecrafti mänguritele kui ka kõigile teistele.
  • Komplektis on kattetiibadega mesinik, lambatall, neli sõbralikku mesilast ja neli kurja mesilast. Komplekt sisaldab pööratavat lennufunktsiooni, mille abil mesilased saavad õhku tõusta, et hävingut külvata.
  • Lapsed saavad ühendada jõud nelja sõbraliku mesilasega, kes aitavad lilledel ja saagil kasvada, samuti saavad nad abiks olla mesinikule, et eemale peletada neli kurja mesilast, kes tiirutavad õhus ringiratast ning hirmutavad lennates lammast ja külaelanikku.
  • Alates kaheksa aasta vanused Minecraft™-i mängurid ja ka kõik teised saavad rõõmsalt nautida seda mesilasemänguasja. Suurepärane sünnipäeva- või pühadekingitus lastele, kes otsivad uusi viise oma lemmikmängu mängimiseks.

Osad: 238
Vanus: 8+