LEGO 21171 Hobusetall

Tootekood: LEGO21171

Ainult 1 laos

31.50

Kuumakse al. 5.36 / 6 kuud

LEGO 21171 Hobusetall

LEGO 21171 Hobusetall ühendab populaarse võrgumängu seiklused ja põnevuse LEGO klotside lõputute loominguliste võimaluste ning hobuste eest hoolitsemisest saadava rõõmuga.

Loovmäng Minecrafti mängutallis
See mitmekülgne LEGO Minecrafti komplekt peaks kindlasti sobima lastele, kellele meeldib asju luua, kohandada ja kujutlusvõimel vabalt lennata lasta. Tallil on avatavad uksed ning see sisaldab autentseid Minecrafti detaile, nt kuldset porgandit ja teemantturvist. Saad toita hobuseid ja nende eest hoolitseda, kujundada takistusrada ning võidelda luukereratsanikuga! See praktiline ümberehitatav ehitus- ja mängukomplekt on ideaalne kingitus lastele – nii Minecrafti mängijatele kui ka hobusearmastajatele.

  • Lapsed avastavad LEGO® Minecraft™-i hobusetalli (21171) ümberehitamise käigus lõputult mänguvõimalusi, millest tuttavate Minecrafti tegelastega osa saada.
  • Lapsed, kellele meeldib Minecraft™, tunnevad ära võrgumängu hobuelukad, tallide ehitamise ja autentsed Minecrafti tarvikud, mis innustavad suurt osa praktilisest mängust.
  • See mitmekülgne mängukomplekt pakub mitmesuguseid erinevaid rollimänguvõimalusi. Lapsed saavad toita hobuseid ja nende eest hoolitseda, ehitada takistusraja, millesthobused saavad üle hüpata, ning võidelda luukereratsanikuga!
  • See populaarse võrgumängu teemaline praktiline mudel rõõmustab vähemalt 8-aastaseid Minecraft™-i mängijaid ja hobusearmastajaid.

Osad: 241
Vanus: 8+