LEGO 41439 Kassihooldusauto

Tootekood: LEGO41439

Ainult 1 laos

12.00

LEGO 41439 Kassihooldusauto

LEGO 41439 Kassihooldusauto komplekti abil saab arendada laste ehitusoskust loomade eest hoolitsemise kaudu. Selle lihtsa komplektiga saavad lapsed liituda LEGO® Friendsi Emma ja Miaga, korjates oma mänguautosse pügamist vajavaid kasse ning viies nad hoolitsusseansiks oma salongi.

Õpi ehitama
Selles 4+ komplektis on palju kaasahaaravaid detaile, mis tagavad lastele toreda mängukogemuse. Igas klotsikotis on täielik mudel ja tegelane, mille lapsed saavad kiiresti kokku panna ning seega ruttu mängima asuda! Kaasas on ka alustusklots, tagades lastele osaliselt kokkupandud aluse.

Lõbu kogu perele
4+ komplektid on suurepärane viis, kuidas täiskasvanud saavad lastega ehitusrõõmu jagada. Alustamine on lihtne – lisaks paberjuhendile on komplektiga kaasas rakenduses LEGO Building Instructions kättesaadav Instructions PLUS juhend, mis sisaldab suumimis-, kummitus- ja pööramistööriistu, aidates lastel mõista ehitusprotsessi. Samuti võimaldab see oma edenemise salvestada, et igal ajal ehitamist jätkata.

  • Hea hinna ja kvaliteedi suhtega kassihooldusauto (41439) pakub lastele klotsidest ja ehitamisest head vaheldust, nautides mängu käigus kassiteemalises autos kasside peale korjamist ning nende eest salongis hoolitsemist.
  • Selles kompaktses laste kassikomplektis on LEGO® Friendsi Emma ja Mia, samuti mängukass ja kassipoeg lõputuks rollimänguks. Alustusklots aitab ehitamisega pihta hakata ja nii jääb mängimiseks rohkem aega!
  • Nagu kõik LEGO® Friendsi komplektid, hõlmab ka see komplekt hulgaliselt armsaid tarvikuid, sh kassimaius ja kassipojale mõeldud lutipudel.
  • Mõnus sünnipäevakingitus preemiat väärivatele 4-aastastele või vanematele poistele ja tüdrukutele. Premeeri head tööd selle loomingulise igapäevakingitusega, mis pakub tundideks meelelahutust ja õpetab ehitusoskuseid

Osad: 60
Vanus: 4+