LEGO 41444 Heartlake City mahekohvik

Tootekood: LEGO41444

Ainult 1 laos

34.00

Kuumakse al. 5.78 / 6 kuud

LEGO 41444 Heartlake City mahekohvik

LEGO 41444 Heartlake City mahekohvik on just õige komplekt, kui otsid loomingulist sünnipäevakinki planeedist hoolivale lapsele. LEGO® Friendsi Heartlake’i linna mahekohvik (41444) pakub neile tundideks meelelahutust. Nad saavad lisaks mänguköögis maitsvate toitude valmistamisele kujutada ette ka seda, et kasvatavad koostisosad ise kohviku aias.

Tänapäevane mäng
Kohviku- ja köögikomplekt pakatab nutikatest detailidest, rõõmustades keskkonnateadlikku last. Poisid ja tüdrukud saavad aidata LEGO Friendsi Mial taaskasutusjaamas jäätmeid sortida. Mininukud saavad armsa mahlarattaga Heartlake’i linna peal ringi sõita, jagades oma maitsvaid jooke heitevabal moel!

Tere tulemast Heartlake’i linna
LEGO Friendsiga saavad lapsed avastada oma kirgi, asuda põnevatele missioonidele või lihtsalt nautida toredat sõprust suhestutavate tegelaste seltsis, kes on just nagu nemad.

  • Mängualgatajatest pakatava Heartlake’i linna mahekohvikuga (41444) on kaasas mänguköögiga aed ja ratas mahla transportimiseks. Komplekt on mõeldud poistele ja tüdrukutele, kes tahavad luua klots klotsi haaval paremat planeeti.
  • Komplektis on 3 mininukku piirituks rollimängulustiks, sh jaanuaris 2021 lisanduv vanaisa mininukk ja lapselapse mikronukk, samuti lastele avastamiseks mõeldud armsad detailid ja tõetruud funktsioonid.
  • Lapsed saavad mängida, et kasvatavad puuvilju ja köögivilju, küpsetavad saia, valmistavad võileibu, teenindavad kliente, sordivad ringlussevõetud kaupu ja veedavad aega sõpradega. Mängu saab avardada mahlarattal jooke kohale toimetades.
  • Ideaalne ja võimalusterohke kingitus keskkonnast hoolivatele lastele. See 6-aastastele ja vanematele lastele sobiv loominguline kingitus pakub toiduarmastajatest poistele ja tüdrukutele maitsvate suupistete valmistamise kaudu tundideks mängurõõmu

Osad: 314
Vanus: 6+