LEGO 41662 Olivia flamingokuubik

Tootekood: LEGO41662

Laost otsas

LEGO 41662 Olivia flamingokuubik

LEGO 41662 Olivia flamingokuubiku mängu komplektiga saad üllatada lapsi. Armsal karbil on flamingonägu ning see on kaunistatud tekstiilsulgedega. Karbis on populaarne LEGO Friendsi Olivia mänguasi, flamingo- ja konnafiguurid, lisaks palju muid tarvikuid loovmängu innustamiseks.

Rollimäng liikvel olles
See kaasaskantav mängukomplekt aitab lapsi pikkadel reisidel. Nende kujutlusvõime saab mänguflamingoga džunglitegevuspaigas mängides vabalt lennata. Kõik elemendid saab pakkida vastupidavasse roosasse karpi ning kuna need on valmistatud LEGO klotsidest, siis saab mininukud ja tarvikud aluse külge kinnitada, nii et nad ei lähe laste reisi ajal kaduma.

Naudi ja jaga
LEGO Friendsi kuubikud pakuvad palju mänguvõimalusi, mistõttu on need suurepäraseks kingituseks klassikaaslastele. Kuubikud on piisavalt väiksed, et need mängukohtumisteks või kooli vahetundide tarbeks kotti visata.

  • LEGO® Friendsi Olivia flamingokuubik (41623) on erksavärvilises flamingoteemalises karbis peituv kaasaskantav džunglimängukomplekt. Kaasaskantav džunglilust loomi armastavatele lastele, kes väärivad preemiat.
  • Komplektis on populaarne LEGO® Friendsi Olivia mininukk, mänguflamingo, mis on saadaval neljas eri värvis, konnafiguur, kokkupandav järve tegevuspaik, kaamera, arbuus ja arbuusilõik.
  • Lapsed saavad elemendid mängimiseks kuubikust välja võtta või need liikvele minnes kuubikusse pakituna mängimiseks kaasa võtta.
  • Ideaalne spontaanne, erisündmuse või sünnipäevakingitus 6-aastastele ja vanematele lastele, kes armastavad mängida kompaktsete loomamänguasjadega.

Osad: 41
Vanus: 6+