LEGO 41663 Emma dalmaatslasekuubik

Tootekood: LEGO41663

Laost otsas

LEGO 41663 Emma dalmaatslasekuubik

LEGO 41663 Emma dalmaatslasekuubiku kaasaskantav mängukomplekt hoiab loomaarmastajatest lapsed reisil rõõmsana. Laste sünnipäevakingituse sees on LEGO Friendsi Emma mininukk, kes tähistab oma dalmaatsiakutsika sünnipäeva.

Koeramaiused liikvel olles
Kotti mahtuv kaasaskantav mänguasi pakub pikade reiside helgemaks muutmiseks palju loomateemalisi mänguvõimalusi. Samuti sobib see väikseks LEGO Friendsi lustiks kooli vahetunnis või mängukohtumisel. Ning kui arvad, et dalmaatslased on alati must-valged, siis sa eksid! Lapsed saavad oma koera värvi teada alles karbi avamisel!

Mängukirg
Tutvusta lastele populaarseid LEGO Friendsi kuubikumänguasju, mis võimaldavad lastel nautida loomadega mängimist kõikjal!

  • Paku liikvel olles seikluseid LEGO® Friendsi Emma dalmaatsiakuubiku (41663) kaasaskantava loomamängukomplektiga. Lapsed saavad mängida läbi loomateemalise peostseeni ning sulgeda vajadusel uue mänguasja karbi ja võtta selle mängimiseks kaasa.
  • Laste kutsikateemalises mängukomplektis on LEGO® Friendsi Emma mininukk, üllatusvärvi armas koerafiguur ja hulgaliselt mängutarvikuid, mis aitavad innustada laste kujutlusvõimet.
  • Lapsed saavad mängida mänguloomadega kuubikus või sellest väljaspool,samuti saab need liikvele minnes kuubikusse pakituna mängimiseks kaasa võtta.
  • Kuubikute lihtne kokkupanek teeb neist laste jaoks suurepärase sissejuhatuse LEGO® Friendsi maailma. Dalmaatsiamänguasi sobib hästi spontaanseks preemiaks, sünnipäeva- või pühadekingiks 6-aastastele ja vanematele lastele.

Osad: 41
Vanus: 6+