LEGO 41666 Andrea jänesekuubik

Tootekood: LEGO41666

Laost otsas

LEGO 41666 Andrea jänesekuubik

LEGO 41666 Andrea jänesekuubik sobib ühele väikesele loomaarmastajale, kes väärib preemiat. Kingi talle LEGO Friendsi Andrea jänkukuubiku (41666) mänguasi ning tee talle tore üllatus. Sellel kaasaskantaval mängukuubikul on armas jänkunägu, mille kohal on kikk-kõrvad. Seest leiavad lapsed kokkupandava küülikupuuri, puu ja seene. Loomingulised tarvikud aitavad innustada loomateemalist mängu.

Naudi ja jaga
LEGO Friendsi kaasaskantavad loomateemalised mängukuubikud saab mugavalt mängukohtingule kaasa võtta. Kõik elemendid mahuvad karpi ning kinnituvad kuubiku alusele, nii et ükski osa ei lähe liikvel olles mängides kaduma! See on piisavalt väike, et lapsed saaksid jänkumänguasja sõpradega jagamiseks mängukohtingule kaasa võtta. LEGO Friendsi loomakuubikud aitavad poistel ja tüdrukutel avastada oma armastuse erinevate olendite vastu koos suhestutavate Heartlake’i linna tüdrukutega.

  • LEGO® Friendsi loomakuubikud sobivad hästi üllatuseks lastele, kes armastavad loomingulist mängu. Andrea jänkukuubiku (41666) kaasaskantav komplekt innustab hooldusmängu ja näeb väljapanekuna kena välja.
  • Kuubikuga on kaasas LEGO® Friendsi Andrea mininukk, jänkufiguur, mis on saadaval neljas eri värvis, kokkupandav puur, seen ja puu, samuti mängutarvikute korv, mis kõik annavad kujutlusvõimele jõudu juurde.
  • Lapsed saavad LEGO® Friendsi kuubiku elemendid välja võtta või need liikvel olles mängimiseks kaasa pakkida või nautida jänkuteemalist mängu hoopis sõbraga.
  • Suurepärane väike sünnipäevakink 6+ vanuses lastele, kes armastavad loomade eest hoolitseda; ideaalne spontaanne kingitus on vahvaks esimeseks sammuks laiemasse LEGO® universumisse.

Osad: 45
Vanus: 6+