LEGO 60227 City Kuu orbitaaljaam

Tootekood: LEGO60227

68.90

Kuumakse al. 5.96€ / 12 kuud

LEGO 60227 City Kuu orbitaaljaam

LEGO 60227 City Kuu orbitaaljaam komplektis oled sündinud universumit uurima! Ehita ja inspireeri järgmise põlvkonna astronaute LEGO® kosmoserakettide ja -sõidukite abil. Läksime! See NASA-teemaline moodulitest koosnev kosmosejaamakomplekt rõõmustab noort kosmoseseikluste huvilist kindlasti väga. Komplektis „LEGO® City 60227 Lunar Space Station“ on kolm eemaldatavat moodulosa, mida saab kohandada ja oma soovi järgi korraldada. Komplektis on köögimoodul, elutoamoodul magamiseks ja treenimiseks, valgusklotsiga laborimoodul, keskne õhulüüsiruum, eemaldatav satelliit ja lahtikäiv süstik, millel on avatav kokpit ja panipaik, ning neli minifiguuri ja robotifiguur. Nutitelefonide ja tahvelarvutite rakendusega LEGO Life kasutatava juhendi Instruction PLUS abil ehitades saab laps väga meeldiva ehituskogemuse. Hõlpsasti kasutatav intuitiivne ehitusjuhend võimaldab vastavat erirežiimi rakendades loodavat mudelit jooksvalt visualiseerida, suumida ja pöörata. Instructions PLUS on noorele ehitajale väga hea lahendus, kuna võimaldab ehitusjuhiseid andes lapsel iseseisvamalt asjadega hakkama saada.

  • Komplektis on neli LEGO® City minifiguuri: 2 astronauti, 2 meeskonnaliiget ja robotifiguur.
  • Selles kosmosejaamakomplektis on kolm eemaldatava katusega lahtikäivat moodulit: elutoamoodul jooksulindi, gravitatsioonivastase voodi ja TV-ekraaniga, laborimoodul valgusklotsi ja uurimistööriistadega, köögimoodul taimede ja pitsaahjuga ning keskne õhulüüsiruum. Mooduleid saab kokku panna mitmel eri moel keskse ruumi ümber ja kohal.
  • Selles NASA-stiilis astronaudikomplektis on ka lahtikäiv satelliit kokkuvolditavate päikesepaneelidega ning eemaldatav kosmosesüstik panipaiga ja avatava kokpitiga.
  • Tarvikukomplektis on remondivahendid, pitsa, kaks uut (juuni 2019) siniste kristallidega geoodi, sinise varjuga kiiver ja täiendav kuldse varjuga töövorm ning klotsieraldaja.
  • Rakendusega LEGO® Life saab kasutada intuitiivset juhendit Instructon PLUS. See aitab ehitada ka pisematel lastel, võimaldades kasutada hõlpsaid suumimise, pööramise ja kujutamise funktsioone ning loodavat mudelit jooksvalt visualiseerida.

Osad: 412
Vanus: 6+