Lego 60266 City Ookeani uurimise laev

Tootekood: Lego60266

167.90

Kuumakse al. 8.94

Selle vägeva LEGO® City ookeani uurimise laevaga (60266) ootavad ees lõbusad seiklused. See ülipikk laev ei püsi vaid vee peal, vaid sellel on olemas kõik vajalik, et pakkuda lastele lõputut avastamisrõõmu ookeanis. Komplektis on haipuur, töötav kraana, uurimisallveelaev, helikopter ja koguni piraadilaevavrakk, kus on ka peidetud aare! Samuti on kaasas 8 minifiguuri, sealhulgas LEGO City teletegelane Harl Hubbs, kõik on valmis seiklusrohketeks vägitükkideks.

Mängukomplektis on lihtne ehitusjuhend ning saadaval on ka Instructions PLUS, mida saab kasutada nutitelefonidele ja tahvelarvutitele mõeldud tasuta rakenduses LEGO Building Instructions. See interaktiivne ehitusjuhend, millel on vinged suumi- ja pööramisfunktsiooniga vaatamise tööriisad, teeb noortest LEGO ehitajatest kiiresti ehitusmeistrid.

LEGO City toetab uhkusega National Geographicu uurijate tööd. Tänu rikkalike võimalustega hoonetele, tõetruudele sõidukitele ja lõbusatele tegelaskujudele toovad meie ookeanimängukomplektid väikeste uurijateni veealuseid uurimisretki ja seiklusi täis põneva ja avatud maailma.

Mitme mängumudeliga LEGO® City ookeani uurimise laeva (60266) mängukomplekt on ideaalne kingitus väikestele uurijatele ja sellel on olemas kõik vajalik, et tagada lastele lõbus ja rahuldust pakkuv mängukogemus.
Mis on karbis? Vee peal püsiv uurimislaev koos töötava kraana, haipuuri, kiirpaadi, allveelaeva ja helikopteriga, 8 minifiguuriga, sealhulgas LEGO® City teletegelane Harl Hubbs, ning lisaks hai- ja astelraifiguur.
Lapsed saavad kasutada vee peal püsiva mängulaeva kraanat, et lasta allveelaev ja haipuur vette, juhtida helikopterit ja allveelaeva, uurida aaretest pakatavad laevavrakki või liikuda mänguga kaptenisillale, kus on magamis- ja teadustööalad.
Kõiki LEGO® City klotse ja detaile testitakse põhjalikult, et luua ehituskomplektid, mis vastavad rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.