LEGO 60282 Tuletõrjekomando

Tootekood: LEGO60282

69.00

Kuumakse al. 5.88€ / 12 kuud

LEGO 60282 Tuletõrjekomando

LEGO 60282 Tuletõrjekomando mängukomplektis on töötava poomtõstukiga klassikaline tuletõrjeauto. Lisaks saavad lapsed mitu LEGO City telesarja tegelast, sh Bob, Feldman ja tuletõrjerobot Toastie, kes on varustatud veedetaile tulistava veekahuriga. Vii oma väike kangelane LEGO City Adventures telesarja südamesse, kus ta saab ise stsenaariumi luua!

Ideaalne ehituskomplekt 5-aastastele ja vanematele lastele
LEGO City mängukomplekti karbis on lihtsasti järgitav ehitusjuhend. Samuti saate nutitelefonide ja tahvelarvutite tasuta rakenduses LEGO Building Instructions laadida alla Instructions PLUS juhendi. See ägedate suumimis- ja pööramistööriistadega interaktiivne ehitusjuhend muudab lapsed kiiresti meisterehitajateks!

Loovmäng lastele
LEGO City tuletõrjekomplektid pakuvad tänu võimalusterohketele hoonetele, tõetruudele sõidukitele ja põnevatele tegelastele loovat mängulusti, mis innustab tõsielulistel sündmustel põhinevat loovmängu.

  • Lapsed saavad LEGO City tuletõrjekomando (60282) mängukomplektiga, millega on kaasas tõetruud sõidukid ja telesarjast tuntud vahvad tegelaskujud, mängida läbi populaarsest LEGO® City Adventures telesarjast tuntud lugusid.
  • Mis on karbis? Lahe töötava poomtõstukiga lahe tuletõrjeauto, virnastatavate LEGO® leekidega varustatud teaduslabori tegevuspaik, samuti LEGO City telesarja tegelased tuletõrjerobot Toastie, Bob ja Feldman.
  • Lapsed saavad tõstatada tuletõrjeauto poomtõstuki, tulistada tuletõrjerobot Toastiest veedetaile ning summutada LEGO® leegid ja mängida läbi vahvaid lugusid koos LEGO City telesarja tegelaskujudega.
  • Kvaliteetne mängukomplekt sobib muljetavaldavaks jõulu-, sünnipäeva- või mis tahes muu tähtpäeva kingituseks LEGO® City Adventures telesarja fännidele ja loovmängu armastavatele lastele.

Osad: 380
Vanus: 6+