LEGO 60296 Esirattatõstete trikimootorratas

Tootekood: LEGO60296

Laost otsas

LEGO 60296 Esirattatõstete trikimootorratas

LEGO 60296 Esirattatõstete trikimootorratas mängukomplektiga, millest leiab erakordsete esirattatõstete ja lennukate trikkide tegemiseks loodud laheda mängumootorratta, saavad lapsed tundide kaupa nautida vahvaid seiklusi. Kui võtad kampa ka telesarja „LEGO City Adventures“ kartmatu tegelaskuju Raze’i, ongi sul olemas tegevuspaik, kus korraldada muljetavaldavaid ja võimsaid trikietendusi!

Loodud 5-aastastele ja vanematele poistele ja tüdrukutele.
Laste mängukomplektiga on kaasas lihtsasti järgitav ehitusjuhend ning Instructions PLUS, mis kuulub nutitelefonidele ja tahvelarvutitele mõeldud tasuta rakenduse LEGO Building Instructions juurde. Sellel interaktiivsel ehitusjuhendil on suumi- ja pööramisfunktsiooniga vaatamistööriistad, mille abil on LEGO komplektide ehitamine lapsemäng.

Lastest saavad etenduse staarid!
LEGO City Stuntzi mängukomplektid viivad lapsed otse seikluste südamesse, kust leiab kihutavad hoorattaga mootorrattad, lahedad sõidukid, realistlikud ehitised ja lõbusad tegelased, kes innustavad mängima päriselu sündmustel põhinevaid rollimänge. Lapsed saavad seda mudelit kombineerida ka teiste LEGO City Stuntzi komplektidega, et rõõmu ja põnevust oleks veel rohkem!

  • Tutvusta alates 5-aastastele lastele LEGO® City trikimänguasjade põnevat maailma hoorattaga trikimootorratta mängukomplekti abil, milles seikleb LEGO City telesarja tegelaskuju Raze.
  • Mis on karbis? Kõik, mida lastel on vaja, et ehitada ägedate esirattatõstete tegemiseks ülilahe hooratta jõul liikuv trikimootorratas, ja lisaks telesarja „LEGO® City Adventures“ tegelaskuju Raze’i minifiguur.
  • Kui lapsed trikimootorratast lükkavad, aktiveerub hooratas, ning siis saab selle võimsate esirattatõstete ja õhumanöövrite tegemiseks teele saata.
  • LEGO® City esirattatõstete trikimootorratas on suurepärane sünnipäeva- või niisama kingitus lastele, kellele meeldivad seikluslikud mänguasjad.

Osad: 14
Vanus: 5+