LEGO 70674 Ninjago Tulekihv

Tootekood: LEGO70674

Laost otsas

Kuumakse al. 5.60 / 12 kuud

LEGO 70674 Ninjago Tulekihv

LEGO 70674 Ninjago Tulekihv komplektiga saavad lapsed kujutleda end ninjavõitleja Kai FS rolli ja asuda lahingusse Serpertine nõia Aspheera ja Tulekihva vastu, et võita tagasi Forbidden Spinjitzu käsikirjarull. Kobra moodi Tulekihvaga mängukomplektis (70674) on minifiguuritroon, visklev saba kahe nupsukahuriga ja ahelad minifiguuride kinnitamiseks. Nelja minifiguuri ning mitmesuguste relvade ja tarvikutega (mille hulgas on ka Kai tornaadovurr ja Aspheera Forbidden Spinjitzu käsikirjarull) NINJAGO telesarjast tuntud stseenide matkimine või oma väljamõeldud lugude lavastamine pakub lastele kindlasti palju rõõmu. Nutitelefonide ja tahvelarvutite rakendusega LEGO Life kasutatava juhendi Instruction PLUS abil ehitades saab laps väga meeldiva ehituskogemuse. Selle LEGO komplekti hõlpsasti kasutatav intuitiivne ehitusjuhend võimaldab vastavat erirežiimi rakendades loodavat mudelit jooksvalt visualiseerida, suumida ja pöörata. Instructions PLUS on noorele ehitajale väga hea lahendus, kuna võimaldab ehitusjuhiseid andes lapsel iseseisvamalt asjadega hakkama saada.

  • Selles lahedas LEGO® NINJAGO® mängukomplektis on neli uut (juuni 2019) minifiguuri: Kai FS (Forbidden Spinjitzu), Aspheera, Pürotapja ja Pürohävitaja.
  • Tulekihvakomplekti kuuluvad dekoratiivsete mõõkadega minifiguuritroon, avatav tuleelemendiga suudetail, visklev saba kahe nupsukahuriga, kaks Serpertine lipuelementi ja kaks ahelaelementi kahe Püro-minifiguuri kinnitamiseks.
  • Komplektis on ka klotsidest ehitatav alus ja skepter.
  • Relvavalikus on Kai FS-i hõbedavärvi katana, Aspheera Forbidden Spinjitzu käsikirjarull, Pürotapja mõõk ja Pürohävitaja kõver mõõk.
  • Tarvikukomplektis on Kai FS-i powered-up-mask ja uus (juuni 2019) tornaadovurr, Aspheera maorüü ja tulesaba, Pürotapja kilp ning Pürohävitaja maorüü ja kilp.

Osad: 463
Vanus: 8+