LEGO 71394 Mario kolmanda sarja Tegelaskujude komplektid

Tootekood: LEGO71394

Laost otsas

LEGO 71394 Mario kolmanda sarja Tegelaskujude komplektid

LEGO 71394 Mario Kolmanda sarja Tegelaskujude komplektide abil  saab luua uusi seiklusrikkaid tasemeid. Igas komplektis on saladuslik kokkupandav tegelaskuju koos tegevussildiga, ja lisaks väike ehitusmudel, mida saab kasutada esitlusalusena või mängu täiendamiseks. Võid kokku koguda kümme LEGO Super Mario tegelaskuju: Galoomba, Langevarju-Bob-omb, Boo, Crowber, Amp, Torpeedo-Ted, Bony Beetle, 1-Up-seen, Scuttlebug ja Swoop. Igaüht saab kasutada koos alustusraja komplektiga (71360 või 71387), mida on interaktiivseks mängimiseks vaja.

Lahe rakendus
Juhised on olemas igas komplektis ja tasuta LEGO Super Mario rakenduses. Viimane sisaldab ka digitaalseid tööriistu, et ehitamine oleks eriti lõbus, pakub loomingulist inspiratsiooni ning kujutab endast turvalist foorumit, kus lapsed saavad oma ideid jagada.

Lõputu rõõm
LEGO Super Mario mängukomplektid toovad legendaarsed Super Mario tegelaskujud pärismaalima ja sobivad ideaalselt lastele kingituseks. Alustusrajad, laienduskomplektid ja võimenduskomplektid annavad ehitajatele võimaluse tasemeid lõputult ümber ehitada ja taasluua.

  • Täienda laste LEGO® Super Mario™ universumit 3. sarja (71394) tegelaskujude komplektidega, mis pakuvad uusi lõbusaid interaktiivse mängu võimalusi. Igas komplektis on saladuslik kokkupandav tegelaskuju koos tegevussildiga.
  • 10 kordumatut Super Mario™ tegelaskuju LEGO® mängufiguuri kogumiseks ja mängimiseks: Galoomba, Langevarju-Bob-omb, Boo, Crowber, Amp, Torpeedo-Ted, Bony Beetle, 1-Up-seen, Scuttlebug ja Swoop.
  • Interaktiivseks mänguks on vaja üht alustusraja komplekti (71360 või 71387), milles on LEGO® Mario™ (komplektis 71360) ja LEGO® Luigi™ figuur (komplektis 71387).
  • LEGO® Mario™ või LEGO® Luigi™ reageerib tegelaskujudele eri viisidel. Igal tegelaskujuga on kaasas pisike ehitusmudel, mida lapsed saavad kasutada esitlusalusena või lisada oma loodud tasemetele.

Osad: 24
Vanus: 6+