LEGO 71730 Ninjago Kai vs Skulkin

Tootekood: LEGO71730

Laost otsas

LEGO 71730 Ninjago Kai vs Skulkin

LEGO 71730 Ninjago Kai vs Skulkin komplektiga pange lapsed läbi mängima seda ülimat hea ja kurja vastast lahingut kangelase Kai ja tema vaenlase Skulkini vahel. See ninjakomplekt, mis sisaldab lahedat pöördplatvormiga lahingumänguasja ja väikest klotsidest ehitatud templit, sobib suurepäraselt kingituseks ja innustab lapsi mitmeid tunde põnevaid rollimänge mängima.

Kõik, mida lapsed loovmänguks vajavad
See kokkupandav mänguasi sisaldab kahte minifiguuri: 2021. a jaanuaris väljaantavat uut Kaid ja LEGO® NINJAGO® telesarja 1. ja 2. hooajast tuttavat Legacy Skulkinit, samas kui neli punast relva lisavad lahingumängule täiendava mõõtme.

Parimad kokkupandavad mänguasjad loomingulistele lastele
NINJAGO mängukomplektid julgustavad lapsi ekraanide juurest lahkuma, et nautida uljaid seiklusi fantaasiamaailmas. Nad saavad õppida eluks vajalikke oskusi ja ühineda oma ninjakangelastega, mängides põneva ninjamänguasjade kollektsiooniga, kuhu kuuluvad robotid, lennukid ja draakonid.

  • LEGO® NINJAGO® eepiline lahingukomplekt – Kai vs. Skulkin (71730) võimaldab lastel lavastada põnevaid lahinguid kangelase Kai ja kurja Skulkini vahel.
  • Ninjateemaline mängukomplekt sisaldab kahte minifiguuri: 2021. a jaanuaris väljaantavat uut Kaid ja LEGO® NINJAGO® telesarja 1. ja 2. hooajast tuttavat Legacy Skulkinit, lisaks nelja punast relva.
  • Komplektis on ka detailiküllane klotsidest ehitatud tempel ja lahe lahinguplatvorm, mille abil saab Kai lahingusse söösta ja mida saab kasutadavõimsa relvana Skulkini kukutamiseks.

Osad: 61
Vanus: 6+