LEGO 71732 Ninjago Jay vs. Serpentine

Tootekood: LEGO71732

Laost otsas

LEGO 71732 Ninjago Jay vs. Serpentine

LEGO 71732 Ninjago Jay vs. Serpentine võimaldab loomingulistel lastel ise korraldada pöörlemis- ja löögiliigutusi tulvil lahinguid. Vastupidav ninjateemaline mängukomplekt sisaldab klotsidest ehitatud maokuju ja pöörlevat lahinguplatvormi, et lapsed saaksid mitmeid tunde rollimänge nautida.

Parim lahe mänguasi lastele
See ninjateemaline lahingukomplekt sisaldab kahte minifiguuri: 2021. a jaanuaris väljaantavat uut Jayd ja LEGO® NINJAGO® telesarjast tuttavat Legacy Serpentine-sõdalast. Mängukomplekt pakub rõõmu tundideks, kui lapsed korraldavad paari vahel hämmastavaid lahingud nelja hinnalise sinise relva nimel.

Parimad mänguasjad loomingulistele lastele
LEGO NINJAGO mängukomplektid viivad lapsed ekraanide juurest eemale, et nad saaksid nautida vahvaid seiklusi fantaasiamaailmas. Seal saavad nad õppida eluks vajalikke oskusi ja ühineda oma kangelastega, etendades lahingustseene hämmastava ninjamänguasjade kollektsiooniga, kuhu kuuluvadrobotid, lennukid ja draakonid.

  • LEGO® NINJAGO® eepiline lahingukomplekt – Jay vs. Serpentine (71732) pakub lastele kõike vajalikku, et etendada haaravaid duelle ninjakangelase Jay ja kaabakliku Serpentine‘i vahel.
  • Ninjateemaline mängukomplekt sisaldab kahte minifiguuri: 2021. a jaanuaris väljaantavat uut Jayd ja LEGO® NINJAGO® telesarjast tuttavat Legacy Serpentine‘i, lisaks nelja eksklusiivset sinist relva.
  • Ninjateemalisse lahingukomplekti kuuluvad ka klotsidest ehitatud maokuju ja pöörlev lahinguplatvorm, mida Jay saab lahingutes kasutada oma vastase kukutamiseks.

Osad: 69
Vanus: 6+