LEGO 71740 Jay elektrorobot

Tootekood: LEGO71740

Ainult 1 laos

27.90

LEGO 71740 Jay elektrorobot

LEGO 71740 Jay elektrorobot komplekt abil saavad lapsed arendada oma ehitusoskusi ja etendada lõbusaid stseene LEGO® NINJAGO® telesarja 4. hooajast. Komplektis on liikuv robot, ninjaauto, mänguämblik ja kuldne mõõk, mis pakuvad lastele ninjaseiklusi tundideks.

Õpi LEGO® NINJAGO® abil ehitama
See lahe ninjamänguasi on loodud pakkuma vähemalt 4-aastastele ehitajatele suurepärast mängukogemust. Iga karbis olev klotsikott sisaldab täielikku mudelit ja ehitatavat tegelaskuju, et lapsed saaksid mängu kiiresti alustada. Komplektis on ka põhiklots, et ehitamist alustades saaks kasutada osaliselt ehitatud alust.

Lõbu kogu perele
LEGO® 4+ komplektid võimaldavad täiskasvanutel nautida koos lastega ehitamist. Alustamine käib kiiresti ja lihtsalt – lisaks üksikasjalikule paberjuhendile on komplektiga kaasas Instructions PLUS, mis on saadaval rakenduses LEGO Building Instructions. See interaktiivne juhend sisaldab suumimis-, kummitus- ja pööramistööriistu, mis aitavad lastel ehitamisest maksimumi võtta.

  • LEGO® NINJAGO® Jay elektrorobot (71740) aitab lastel õppida ehitama ning võtta osa lõbusatest lahingutest liikuva robotmänguasja ja ninjaauto abil. Põnevas lahingukomplektis on kaks minifiguuri NINJAGO® telesarja 4. hooajast: ninja Jay ja kurikael Eyezor, lisaks põhiklots, et ehitamise ja mängimisega saaks kiiresti pihta hakata.
  • Sellel ägedal robotmänguasjal on laste lõbusate lugude innustamiseks liikuvad käed ja jalad, pöörlev tera, tal on käes suur mõõk ning lisaks on olemas kokpit Jay vedamiseks.
  • Eyezori mänguautole on paigaldatud lahe pöördplatvorm koos kahuriga, millest lapsed saavad lõbusate lahingustseenide etendamiseks tulistada nupse.
  • Kõigest 106-osaline ninjamängukomplekt pakub lihtsat ja lõbusat ehitamist alates 4-aastastele lastele ning sobib kingituseks lapsele, kes on ära teeninud erilise preemia.

Osad: 106
Vanus: 4+