LEGO 76145 Igaveste õhurünnak

Tootekood: LEGO83133

Laost otsas

LEGO 76145 Igaveste õhurünnak

LEGO 76145 Igaveste õhurünnak tegevusterohke mängukomplekt annab väikeste superkangelaste kätesse filmistuudio Marvel Studios filmi põnevuse ja seiklused.

Loominguline tegevus superkangelaste ja Deviantidega
Kui tohutu tiibadega Deviant korraldab rünnaku kahe populaarse Igavese – Ikarise ja Sprite’i – vastu, peavad lapsed oma supervõimetega neile appi tõttama. See lahe LEGO ehitusmänguasi annab fännidele võimaluse taastada meeldejäävad stseenid filmistuudio Marvel Studios filmist „Igavesed“ ning välja mõelda ka oma loomingulisi lugusid. Erakordselt lahedate supervõimetega tegelased pakuvad lõputult mänguvõimalusi. Sprite loob elutruid illusioone ja Ikaris oskab lennata. Ja kui otsid kingitust minifiguuride fännile, siis tea, et see erakordne LEGO mängukomplekt on ainus, milles on olemas Sprite’i minifiguur.

Marvel Studiose filmi „Igavesed“ teemaline mängukomplekt
LEGO Marvel Igaveste-teemalised klotsidest kokkupandavad mänguasjad on erilised mängukomplektid, milles on lahedad tegelaskujud, kes innustavad lapsi loominguliselt mängima ja viivad nad lõputusse rollimängude universumisse.

  • Anna selle erakordse mängukomplekti LEGO® Marvel Igaveste õhurünnak (76145) näol väikeste superkangelaste kätesse Marvel Studiose seiklusterohke filmi „Igavesed“ tegevustik.
  • Kaks LEGO® Marvel Igaveste minifiguuri Ikaris ja Sprite, õela Devianti liigutatavate tiibadega figuur, kaks saimõõka, üks ninjamõõk ja kaks kahurit aitavad luua põneva tegevustiku.
  • Lapsed vajavad kõiki oma supervõimeid, kui õel tiibadega Deviant korraldab rünnaku kahe tähtsaima Igavese vastu. Klassikaline hea ja kurja lahing pakub lõputult loomingulisi rollimänguvõimalusi.
  • Kas otsid kordumatut superkangelastega ehitusmänguasja lastele? See LEGO® Marvel Igaveste mängukomplekt, kust leiad lahedad minifiguurid, tiibadega Devianti figuuri ja superkangelaste seiklused, on suurepärane kingitus alates 7-aastastele lastele.

Osad: 133
Vanus: 7+