LEGO 76154 Marvel Devianti varitsus

Tootekood: LEGO61935

Laost otsas

Kuumakse al. 5.36 / 6 kuud

LEGO 76154 Marvel Devianti varitsus

LEGO 76154 Marvel Devianti varitsus komplektiga saavad lapsed taastada filmistuudio Marvel Studios filmi „Igavesed“ tegevustiku ja põnevuse ning välja mõelda oma superkangelaste seiklused.

Filmistuudio Marvel Studios 2021. aasta filmist „Igavesed“ inspireeritud seiklused
Kui kuuejalgne hambuliste lõugadega Deviant korraldab rünnaku kolme Igavese – Thena, Gilgameši ja Makkari – vastu, peavad lapsed kõigi oma supervõimetega neile appi tulema. Kolm superkangelase minifiguuri aitavad lastel ette kujutada, kuidas nad oma supervõimeid kasutavad: Thena oskab kokku kutsuda käsirelvi, Gilgamešil on imejõud ja Makkaril on fenomenaalne kiirus. Ja kui otsid kingitust minifiguuride fännile, siis tea, et see erakordne LEGO mängukomplekt on ainus, milles on olemas Gilgameši minifiguur.

Filmistuudio Marvel Studios filmist „Igavesed“ inspireeritud mängukomplektid pakuvad lõputult lõbusat tegevust
LEGO Marvel Igaveste-teemalised klotsidest kokkupandavad mänguasjad on erilised mängukomplektid, milles on lahedad tegelaskujud, kes innustavad lapsi loominguliselt mängima ja viivad nad lõputusse rollimängude universumisse.

  • See põnev mängukomplekt LEGO® Marvel Devianti rünnak! (76154) annab Marveli filmi tegevustiku ja seiklused väikeste superkangelaste kätesse, kes peavad aitama kolmel Igavesel vastu astuda õelale Deviantile.
  • Komplektis on kolme LEGO® Marvel Igaveste hulka kuuluva superkangelase minifiguurid – Thena, Makkari ja eksklusiivne Gilgameš – ning muudetava asendiga kuuejalgne Deviant, kellel on avatav ja suletav suu, pistoda, rusikarelv ja kahur.
  • Lapsed saavad panna tööle oma supervõimed, kui kuuejalgne Deviant korraldab rünnaku kolme tähtsaima Igavese vastu. Selle põneva, hea ja kurja võitlust kujutava mängukomplektiga ei saa loomingulised rollimängud kunagi otsa.
  • Kas otsid lahedat superkangelaseteemalist mänguasja sünnipäevakingiks? See LEGO® Marvel Igaveste mängukomplekt, kuhu kuuluvad filmist tuntud tegelaste minifiguurid ja muudetava asendiga Deviant, on suurepärane kingitus alates 6-aastastele lastele.

Osad: 197
Vanus: 6+