LEGO 76196 Marveli Tasujate advendikalender

Tootekood: LEGO76196

Ainult 1 laos

43.00

Kuumakse al. 7.31 / 6 kuud

LEGO 76196 Marveli Tasujate advendikalender

LEGO 76196 Marveli Tasujate advendikalendriga tee alates 7-aastasele Marveli fännile eriline superkangelaseteemaline jõuluüllatus.

Maagiline valik Marveli Tasujate teemalisi kingitusi 24 kalendriakna tagant leiavad lapsed iga päev uue kingituse, mis tekitab kogu detsembrikuu jooksul järjest suuremat põnevust jõulude saabumise pärast. Kalendris on seitse minifiguuri (Iron Man, Spider-Man, Must Lesk, Thor, Kapten Marvel, Thanos ja Nick Fury), lisaks Marveli universumist pärit põnevad esemed ja lahedad tarvikud, mis lastele kindlasti meeldivad: Quinjet, kopterikandja, Spider-Mani droon, Tasujate torn ja muud esemed. Kui jõuluõhtu lähemale hakkab jõudma, saavad lapsed kingitusi kombineerida, et luua lõputult põnevaid superkangelaste seiklusi.

Loovmäng, mis kestab terve aasta läbi
Lapsed saavad seda lahedat ehitusmänguasjade kollektsiooni kombineerida teiste LEGO Marveli mängukomplektidega, et pakkuda inspiratsiooni loomingulisteks mängudeks, mida nautida terve aasta läbi.

  • Tee Marveli fännidele LEGO® Marveli Tasujate advendikalendri (76196) näol eriline superkangelaseteemaline jõulukingitus. 24 ukse taga on peidus vahvad kingitused, mis pakuvad võimalust ehitada, mängida ja mudeleid esitleda.
  • Komplektis on seitse minifiguuri – Iron Man, Spider-Man, Must Lesk, Thor, Kapten Marvel, Thanos ja Nick Fury – ning lisaks Marveli universumist pärit põnevad esemed ja vahvad tarvikud, mis pakuvad lastele kindlasti rõõmu.
  • Kui tähtis päev lähemale hakkab jõudma, saavad lapsed kingitused kokku koguda, et nende abil muuta loomingulised Marveli seiklused elavaks.
  • See ülilahe advendikalender pakub kõigile alates 7-aastastele pisikestele superkangelastele 24 päevaks üllatusi ja loomingulist rõõmu, mis kestab terve aasta läbi.
  • Sellest erilisest pühadekalendrist leiad 24 kingitust, mida saab hõlpsasti kombineerida kõigi teiste LEGO® Marveli komplektidega – nii võid lõputult ja loovalt ehitada, loominguliselt mängida ja luua muljetavaldava esitluseseme.
  • Kokkupandavas mängukomplektis on Quinjet, kopterikandja, Spider-Mani droon ja Tasujate torn.
  • 24. ukse taga ootab lapsi vägev üllatus (vihje: see on universumi üks kõige võimsamaid objekte!).

Osad: 298
Vanus: 7+