LEGO 76900 Koenigsegg Jesko

Tootekood: LEGO91237

Laost otsas

Kuumakse al. 5.36 / 6 kuud

LEGO 76900 Koenigsegg Jesko

LEGO 76900 Koenigsegg Jesko lummab lapsi ja teisi autoentusiaste. See mängimiseks mõeldud detailne koopia jäljendab suurepäraselt ehtsat Rootsi hüperautot, mille aerodünaamiline disain aitab kaasa 490 km/h kiiruse saavutamisele. Lapsed saavad uurida sõidukit seda ehitades, enne selle esitlemist või võidusõidurajal hulljulgeid kurve võttes.

Tõetruud üksikasjad
Sellel kollektsioneeritaval mudelil on lai kere, mis mahutab kaheistmelise kokpiti ja veelgi autentsemad detailid. See mudel, millel on ka võidusõidukombinesooni, kiivri ja võtmega Koenigseggi autojuhi minifiguur, pakub piisavalt inspiratsiooni loovmänguks.

Taasta ralliraja dramaatilised sõidud
LEGO võidusõidumeistrite ehituskomplektid annavad lastele ja autofännidele võimaluse koguda ja ehitada maailma parimate ja kõige tuntumate autode miniversioone. Need esitlemiseks loodud sõidukid sobivad suurepäraselt ka võidusõitudel mõõdu võtmiseks teiste võidusõidumeistrite sõidukitega.

  • See suurejooneline LEGO® võidusõidumeistrite Koenigsegg Jesko (76900) koopia on autentsete detailidega. See on ideaalne mängukomplekt neile, kes armastavad lahedaid sportautosid ja võidu sõitmist.
  • Mis kuulub komplekti? Kõik, mida on vaja, et ehitada muljetavaldav Koenigsegg Jesko mudel, ning ka Koenigseggi rallisõitja.
  • Lapsed saavad uurida Koenigsegg Jesko hüperauto tõetruud koopiat seda ehitades, enne selle esitlemist või ringrajal võidusõidumeistritega hulljulgeid kurve võttes.

Osad: 280
Vanus: 7+