Minu esimene viktoriin

Tootekood: SIR12061

Laos

24.00

Minu esimene viktoriin

Lapse maailm on eriline ja ainulaadne ning sinna kuuluvad igasugused toredad tegemised. Näiteks mängimine ja jooksmine, voolimine ja meisterdamine. Kindlasti kuulub ühe lapse ellu ka Minu esimene viktoriin lauamäng, mis muudab päevad ilusaks ja meele rõõmsaks. Kas Sina tead, mis käib kokku õuna või elevandiga? Aga hoopis arstitädi või lauljaga? Pane vaim valmis, veereta täringut ning vaata, millised küsimused sind ees ootavad!

Äärmiselt lihtne ja armas Minu Esimene Viktoriin sobib lastele alates kolmandast eluaastast, kuid kiire intelligentsustestina tasub ka vanematel mäng läbi teha, et hinnata oma mõtteerksust käesolevas hetkes. See ideaalselt ka üksinda mängitav ajaviide on huvitav ja hariv, pakkudes lastele siirast huvi ja samal ajal õpetades neile seoseid, loogikat ja ümbritseva maailma tundma õppimist.

Mängus on kuus küsimuste kategooriat, mis annavad kuhjaga nuputamist teemadel värvid, elukutsed, kohad, loomad, majatarbed ja toit. Kokku 90 küsimustekaarti annavad võimaluse otsida õigeid vastuseid 270 valikuvariandi seast. Kaardilt leiab viktoriinimõistatuse – lihtsa pildi,mille all on kolm vastusevarianti. Pista sõrm läbi august, mis sinu arvates läheb pildiga kõige paremini kokku ja keera kaarti. Õiget vastust näitab sulle lõbus kloun!

Keel: eesti
Soovitav iga: 3+
Mängijaid: 1-6
Keskmine mänguaeg: 30 min