Nina vastu nina

Tootekood: SIR12144

Laos

24.00

Nina vastu nina

Nina vastu nina mängus on maailm on täis võrratuid elamusi, kui oskad märgata ja kasutada oma meeli. Nägemine, kompamine, maitsmine, kuulmine ja haistmine on meie asendamatud teejuhid teel läbi elu. Mida teravamad on meeled, seda põnevam on seiklus. Kuid nagu elus ikka – keegi ei sünni meistrina. Nii tuleb ka meeli arendada, et märgata ümbritsevat keskkonda ning selle võludest osa saada.

Lõhnade maailm on äärmiselt mitmekesine! Oled Sa märganud, kui palju imelisi lõhnu meid igal hetkel ümbritsevad? On need lilled või vürtsid, küünlad või autod, lõhnaõlid või dušigeelid, juurviljad või vihm…. iga lõhn on lapse jaoks uus ning vajab harjumist, selgitamist, seoste loomist ja meelde jätmist. Puhasta oma meeled, sest NINA VASTU NINA on kaasahaarav ja õpetlik lauamäng erinevatest lõhnadest.

Lõbusate pildikaartide ja põnevate lõhnatopsidega ainulaadne lauamäng sobib lastele 3. eluaastast. Mänguga kaasas olevad seletused annavad vanematele võimaluse tutvustada lastele põnevat aroomidemaailma veelgi sügavamalt, aidata lapsel eristada meeldivat ohtlikust ning luua seoseid lõhnade, esemete ja nähtuste vahel. Mängul on mitmeid erinevaid mängimisviise, mis muudavad selle põnevaks ja värskeks ka pärast mitmendat mängimist – üheskoos tuvastatakse nuusutatavad aroomid, leitakse armastatud memory vormis neile paariline või leitakse toast asju, mis lõhnavad just nii nagu lõhnatops. Üks on kindel – põnevust ja õppimisvõimalust jagub kõigile!

NINA VASTU NINA on teine mäng sarjast „Meeled“. Sarja esimene mäng on VIKERKAAR vaatleb värvuseid ja nägemismeelt; Sarja kolmas mäng PIMM POMM aga hõlmab helisid ja kuulmismeelt..

Keel: eesti, vene
Soovitav iga: 3+
Mängijaid: 1-4
Keskmine mänguaeg: 15-30 min