Super Farmer ja Mäger

Tootekood: SIR12278

Ainult 2 laos

28.00

Super Farmer ja mäger

Ajal, mil võimust võtab üleüldine linnastumine, on farmeriks kehastumine ülimalt lõõgastav. Lauamäng Super Farmer ja mäger annab igaühele võimaluse kasvatada mitmeid erinevaid loomi ja tunda neist rõõmu! Juba aastast 1943 armastatud SUPERFARMER on äärmiselt populaarne peremäng, mis on müügiedetabelite tipus püsinud juba aastaid.

Mängu võlu peitub selle lihtsuses ja võimaluses mängida seda väga läbimõeldult ja taktikaliselt. Kuidas siis ikkagi käib see lammaste, sigade ja hobuste ostmine, kui neid saab ainult vahetada? Kui kuus jänest on võrdne ühe lambaga, siis kuidas saada hoopis üks siga või hobune? Kas Sinus on nii palju kavalust, matemaatilist mõtlemist ja loogilist lähenemist, et välja nuputada parimad lahendused kogu farmi kätte saamiseks ja samal ajal ka loomade kaitsmiseks? Kehastu superfarmeriks ja proovi järele see maaelu piiritu rõõm!

Jäneste, lammaste, sigade, lehmade ja hobuste kogumine, nende kaitsmine, müümine ja vahetamine tundub pealtnäha küll lihtsana, kuid võiduks on vaja kavalaid strateegiaid ja loogikat. Tänu sellele on mäng põnev nii lastele kui täiskasvanutele. SUPER FARMER suudab haarata terve pere enda lummusesse!

Keel: eesti, vene
Soovitav iga: 5+
Mängijaid: 2-4
Keskmine mänguaeg: 30 min
Mõõdud: 26 x 26 x 8 cm