Super Farmer Rancho

Tootekood: SIR12141

27.90

RANCHO on auhinnatud lauamängu SUPERFARMER noorem õde ja arendab orignaalmängu edasi. Nüüd ei pea farmerid mitte ainult nutikalt loomi vahetama ja oma karja suurendama, vaid osta tuleb ka karjamaid, kus oma loomi karjatada.

Ajal, mil võimust võtab üleüldine linnastumine, on farmeriks kehastumine ülimalt lõõgastav. Lauamäng SUPERFARMER annab igaühele võimaluse kasvatada mitmeid erinevaid loomi ja tunda neist rõõmu! Juba aastast 1943 armastatud SUPERFARMER on äärmiselt populaarne peremäng, mis on müügiedetabelite tipus püsinud juba aastaid.

Mängu võlu peitub selle lihtsuses ja võimaluses mängida seda väga läbimõeldult ja taktikaliselt. Kuidas siis ikkagi käib see lammaste, sigade ja hobuste ostmine, kui neid saab ainult vahetada? Kui kuus jänest on võrdne ühe lambaga, siis kuidas saada hoopis üks siga või hobune? Kas Sinus on nii palju kavalust, matemaatilist mõtlemist ja loogilist lähenemist, et välja nuputada parimad lahendused kogu farmi kätte saamiseks ja samal ajal ka loomade kaitsmiseks? Kehastu superfarmeriks ja proovi järele see maaelu piiritu rõõm!

Keel: eesti, vene, läti
Soovitav iga: 7+
Mängijaid: 2-6
Keskmine mänguaeg: 30 min