Tiny Epic Quest – EN

Tootekood: BLF41629

Laost otsas

Kuumakse al. 6.12 / 6 kuud

Tiny Epic Quest

Tiny Epic Quest lauamängus asuvad mängijad seiklusele. Iga mängija juhib kolmest päkapikukangelasest koosnevat seltskonda, kes proovib maailma ja püha seenerahvast päästa sissetungivate goblinide eest.

Iga ring jaguneb kaheks faasiks: päev ja öö. Päeva jooksul reisivad mängijad mööda maad ringi, külastades külasid, et hankida ülesandeid, monumente, et õppida võimsaid loitse, seenesalusid, et otsida juhiseid, ja reetlikke kohti, et otsida esemeid! Artifaktide omandamine annab kangelastele ainulaadseid võimeid; see võib parandada kangelaste liikumist, võitlust, nende võimet õppida loitse või leevendada kahjulikke täringuviskeid.

Kangelased peavad reisima jalgsi, hobusega, parvega, paadiga ja greifooniga, et jõuda kõikjale ülessandeid täitma või ööks valmistuma. Kuna iga liikumistüüp on erinev ja piiratud, peavad mängijad reisimisel hoolikalt kaaluma, kuidas nad reisivad, kui nad soovivad kõiki oma eesmärke täita.

Öösel peavad mängijad seisma silmitsi oma ülesannete ja otsustega, veeretades täringuid, lootes õnnele ja teades, millal lõpetada. Kas sa vajutad edasi? Või on aeg oma edusammud säästa ja puhata? Homme on teine ​​päev.

Mäng lõpeb, kui portaal suletakse või kõik goblinid on hävitatud. Võitjaks kroonitakse mängija, kes on kogunud enim võidupunkte goblinide tapmise, loitse õppimise ja ülesandeid täites!

NB: Mäng on Inglise keeles!

Aeg: 30-60 min

Mängijate arv: 1-4