Disney Labürint

Tootekood: REK27460

Ainult 1 laos

45.00

Kuumakse al. 7.65 / 6 kuud

Disney Labürint

Tere tulemast sädelevasse Disney labürinti! Reisige oma tegelasega läbi labürindi, muutes teid hoolikalt, et leida tee lemmiktegelaste juurde. Kas olete esimene, kes kogub kõik oma Disney sõbrad kokku, et tähistamine saaks alata? Disney 100. juubelit tähistades on seda labürindi eriväljaannet lihtne mängida ja see on alati põnev!

Ravensburger on üks suurimaid lauamängude tootjaid, kelle maailmas müüakse miljoneid mänge. Meie peremängud on ideaalsed kingitused poistele ja suurepärased kingitused tüdrukutele. Täiuslikud mänguasjad teie lapsele – igas vanuses lastele mõeldud mängud aitavad mängu ajal lapse arengut toetada, arendades selliseid oskusi nagu keskendumine ja loovus. Suurepärane kordusväärtus – labürindi pidevalt muutuvas labürindis navigeerimine on iga kord erinev, mis tähendab, et seda saab mängida ikka ja jälle. See on suurepärane sünnipäevakingitus või jõulukink.
Ravensburgeri Labyrinth lauamäng arendab loogilist mõtlemist, tähelepanuoskust, keskendumist, mälu ja otsustavat tegutsemist.

Mängukarp sisaldab: 1 mängulaud, 34 labürindikaarti, 24 Disney tegelasega kaarti, 4 mängunuppu

Mängijaid 2-4
Mängu kestvus 20+ minutit.