Lego 10781 Spider-Mans Techno Trike

Tootekood: LEGO15064

Laost otsas

Lego 10781 Spider-Mans Techno Trike

Paku väikestele võrguheitjatele lõbusat tegevust LEGO® Marveli Spider-Mani sõidukikomplekti abil. Mängukomplekt Miles Morales: Spider-Mani tehnoloogiline traik (10781), mis sobib ideaalselt üllatuseks väikestele alates 4-aastastele Spider-Mani fännidele, innustab igal pool loominguliselt mängima. Marveli austajad saavad korraldada seikluslike tagaajamistega rollimänge, kus Miles Morales surub nurka Green Goblini ja teeb hästi sihitud võrgu abil kahjutuks tema purilennuki.

Lihtsad ehitusmudelid väikestele Spidey fännidele
LEGO 4+ komplektid sisaldavad nutikaid elemente, mis annavad nii poistele kui ka tüdrukutele lõbusa mänguelamuse. Abistav alustusklots on heaks ehitamisel heaks tugevaks aluseks, et laste superkangelaseteemaline lõbus rollimäng võiks kiiresti alata.

Vahva mäng peredele
4+ komplektid on täiskasvanutele hea võimalus nautida ehitusrõõmu koos lapsega. Suured, kes te pole LEGO ehitamisega varem kokku puutunud, olge mureta, selle superkangelaste mängukomplektiga on kaasas piltjuhised, mis muudavad ehitamise lihtsaks ka lastele, kes alles hakkavad lugemist õppima.