LEGO 41449 Andrea peremaja

Tootekood: LEGO41449

Laost otsas

Kuumakse al. 7.81 / 12 kuud

LEGO 41449 Andrea peremaja

LEGO 41449 Andrea peremaja saad kinkida tõeliselt mõjusa kingitusena. Tänu hämmastavatele detailidele, alustades päikesepaneelidest katusel ja lõpetades miniklahvpilliga garaažistuudios, toob see eriline mängukomplekt LEGO Friendsi fännidele palju rõõmu ja avaldab sõpradele muljet.

Palju ruume avastamisrõõmuks
Lapsed saavad veeta aega Andrea magamistoas või valmistada armsate küpsetustarvikutega köögis muffineid. Majas on südamekujuline bassein ja äge muusikatarvikutega garaažistuudio,kus Andrea ja sõbrad saavad kogu naabruskonnale kontserte pidada! Katusel on päikesepaneelid, mis aitavad perel elada tänapäevasel moel. Ülemine korrus on eemaldatav, võimaldades väikestel sõrmedel hõlpsasti selle omadusi avastada.

Nii palju mänguosi!
Komplektis on 5 LEGO Friendsi mininukku, sh Andrea väike õde Liz (uus mikronukk jaanuaris 2021), nii on lastel LEGO pereelu mängimiseks lõputult võimalusi. Tutvusta lastele Heartlake’i linna, kus lapsed leiavad parima sõbra, kes on just nagu nemad!

  • Avalda väikestele ehitajatele muljet 3-korruselise LEGO® Friendsi Andrea perekoduga (41449). Lapsed saavad avastada lahedaid funktsioone ja mängida selle kvaliteetse mängukomplekti seinte vahel pereelu.
  • Viie LEGO® Friendsi mininukuga varustatud kaunis stiilis komplektis on kogu perekonna tegelaskujud, sh jaanuaris 2021 lisanduv mikronukk, mis innustavad lõputut pereteemalist rollimängu.
  • Lapsed saavad garaažistuudios naabritele esineda, veeta aega Andrea magamistoas, minna mängult basseini ujuma või valmistada tänapäevases köögis õhtusööki.
  • Keskkonnast hoolivaid lapsi rõõmustab tõsiasi, et maja on tänu katusel paiknevatele päikesepaneelidele väga jätkusuutlik. Nagu kõik LEGO® Friendsi majakomplektid, on ka sellega kaasas lahedad tarvikud.
  • Mängu lihtsustamiseks nutikalt kujundatud mängukomplekti ülemine korrus on eemaldatav, et oleks juurdepääs alumisele tasandile. Köögis saab tööpingi välja tõmmata, andes seeläbi väikestele sõrmedele juurdepääsu.

Osad: 802
Vanus: 6+