Minu Esimene Ehita & Sõida

Tootekood: ANV25063

Ainult 1 laos

28.00

Külmadel toonidel: roheline, lilla ja sinine on põhjapoolus väljapoole. Soojadel toonidel: kollane, oranž ja punane on lõunapoolus väljapoole. Seega külmad toonid omavahel tõukuvad aga soojade toonidega tõmbuvad.

Kuulid aga tõmbuvad kõikide värvide poole ja sa saad ühe kuuli külge panna enam kui 20 pulka. Pikad pulgad on tugevamad kui lühikesed pulgad. Pikkadega saab tõsta suuremaid raskusi ja luua tugevamaid ühendusi.
SMARTMAX ®- detailid vastavad ASTM F963 ja EN71 turvastandarditele. SmartMax magnetid on turvalised! Magnetites kasutatud tugevus on 25 kG² mm². Standarditega maksimaalne lubatud = 50 kG² mm².
Hoiatus! Magnetid hoida alati eemal tundlikest seadmetest nagu pangakaart, arvuti, magnet- ja meditsiiniseadmed. Hoida kuivas.

Mäng arendab: silma ja käe kordinatsiooni, loogilist mõtlemist, värvide tundmist, 2D ja 3D ära tundmist, koostööd, loendamist, fantaasiat ja loovust.

Minu Esimene Ehita & Sõida

Aeg panna asjad veerema! See on maksimaalne mängurõõm magnetitkonstruktoriga! Väikesed lapsed saavad nüüd turvaliselt avastada magnetite maailma. Komplekt viib su loovale reisile! Kaks ühes mängukomplekt: väikesed lapsed saavad ehitada ja mängida, 2,5 aastased saavad proovida ehitada ülesandekaartidel olevaid masinaid. Mängides õpib värve, kujundeid, nurki ja mõisteid üleval ja all. Komplekt sobib mängimiseks koos teiste SmartMaxi magnetitega. Mängides harjutab motoorseid oskusi, tasakaalu ja fantaasiat. Anna kujutlusvõimele hoogu!