Minu Esimesed Inimesed

Tootekood: ANV25061

Laos

24.00

Külmadel toonidel: roheline, lilla ja sinine on põhjapoolus väljapoole. Soojadel toonidel: kollane, oranž ja punane on lõunapoolus väljapoole. Seega külmad toonid omavahel tõukuvad aga soojade toonidega tõmbuvad.

Kuulid aga tõmbuvad kõikide värvide poole ja sa saad ühe kuuli külge panna enam kui 20 pulka. Pikad pulgad on tugevamad kui lühikesed pulgad. Pikkadega saab tõsta suuremaid raskusi ja luua tugevamaid ühendusi.
SMARTMAX ®- detailid vastavad ASTM F963 ja EN71 turvastandarditele. SmartMax magnetid on turvalised! Magnetites kasutatud tugevus on 25 kG² mm². Standarditega maksimaalne lubatud = 50 kG² mm².
Hoiatus! Magnetid hoida alati eemal tundlikest seadmetest nagu pangakaart, arvuti, magnet- ja meditsiiniseadmed. Hoida kuivas.

Mäng arendab: silma ja käe kordinatsiooni, loogilist mõtlemist, värvide tundmist, 2D ja 3D ära tundmist, koostööd, loendamist, fantaasiat ja loovust.

Minu Esimesed Inimesed

See on maksimaalne mängurõõm magnetkonstruktoriga! Väikesed lapsed saavad nüüd turvaliselt avastada magnetite maailma. Leia üles kõik detailid ja pane kokku ehitaja, kokk, aednik ja tuletõrjuja või vali ja sobita kokku erinevad naljakad näod, mütsid ja kehad – loo enda lõbusad inimesed.

SMARTMAX ® suurte magnetitega saavad lapsed avastada magnetite võlujõudu.