Minu Esimesed Piraadid

Tootekood: ANV25062

Laos

28.00

Külmadel toonidel: roheline, lilla ja sinine on põhjapoolus väljapoole. Soojadel toonidel: kollane, oranž ja punane on lõunapoolus väljapoole. Seega külmad toonid omavahel tõukuvad aga soojade toonidega tõmbuvad.

Kuulid aga tõmbuvad kõikide värvide poole ja sa saad ühe kuuli külge panna enam kui 20 pulka. Pikad pulgad on tugevamad kui lühikesed pulgad. Pikkadega saab tõsta suuremaid raskusi ja luua tugevamaid ühendusi.
SMARTMAX ®- detailid vastavad ASTM F963 ja EN71 turvastandarditele. SmartMax magnetid on turvalised! Magnetites kasutatud tugevus on 25 kG² mm². Standarditega maksimaalne lubatud = 50 kG² mm².
Hoiatus! Magnetid hoida alati eemal tundlikest seadmetest nagu pangakaart, arvuti, magnet- ja meditsiiniseadmed. Hoida kuivas.

Mäng arendab: silma ja käe kordinatsiooni, loogilist mõtlemist, värvide tundmist, 2D ja 3D ära tundmist, koostööd, loendamist, fantaasiat ja loovust.

Minu Esimesed Piraadid

Ahoi sõbrake! See on maksimaalne mängurõõm magnetkonstruktoriga! Väikesed lapsed saavad nüüd turvaliselt avastada magnetite maailma. Löö piraadipeo luugid valla! Taaru piraadilaeva tekil või mine aardejahile! Metallist mängulaev käib kaheks detailiks lahti ja on hea mängimiseks ning mängudetailide hoiustamiseks. Komplekt sobib mängimiseks koos teiste SmartMaxi magnetitega. Mängides harjutad motoorseid oskusi, tasakaalu ja fantaasiat. Heida otsad!

SMARTMAX ® suurte magnetitega saavad lapsed avastada magnetite võlujõudu.