LEGO 43213 The Little Mermaid Story Book

Tootekood: LEGO42480

Laos

27.00

LEGO 43213 The Little Mermaid Story Book

Disney Väikese Merineitsi 5-aastaseid ja vanemaid fänne ootab selle LEGO® | Disney Väikese Merineitsi juturaamatu (43213) komplektiga lõpmatu lõbu. Peagi ilmuval Väikese Merineitsi mängufilmil põhinevas komplektis on kolm ala: Ursula pesa koos kokkupandava merekarbist trooniga, Prints Ericu raamatukogu koos peidetud raamatu ja kaardiga ning Arieli koobas koos pöörleva kuju ja võtmega. Rakendus LEGO Builder juhatab lapsi lihtsale ja intuitiivsele ehitusseikluse, võimaldades neil suumida ja pöörata 3D-mudeleid, salvestada komplekte ja järgida edenemist.

Lõbus komplekt kaasaskantavaks mänguks
Lapsed saavad selle lukustatava raamatuga palju loomingulisi võimalusi mängimiseks. Sellega saab mängida eraldi või lisada selle teiste LEGO | Disney komplektide juurde (müüakse eraldi). Komplektis on funktsioonid ja innustavad detailid, mis inspireerivad kujutlusvõimet.

Kuulsad tegelaskujud
See LEGO komplekt võimaldab kiiret mängu kolme LEGO mikronuku figuuriga – Disney Ariel, Prints Eric ja Ursula – ning Sebastiani LEGO krabi figuuriga. Juturaamat on vahva kingitus, mis pakub üllatust kõikidele lastele.