Hidden Society of Gnomes: Invasion Cards

Tootekood: GUR01420

Laos

19.90

Hidden Society of Gnomes: Invasion Cards

Hidden Society of Gnomes: Invasion Cards sobib ideaalselt lõbu ja põnevust otsivale inimesele!

Gnoomide invansioon on alanud! Maailm on jaotunud kaheks. Kas sina aitad gnoomidel taastada nende iidse hiilguse ja abistad neil vallutada maailm, või hoopis kaitsed inimkonda alanud invansiioni eest? Strateegia ja plaanid tuleb paika panna, sest maailma tulevik on sinu kätes!
Mäng on pool-strateegiline ning on mõeldud 2-4-le inimesele. Kasuta oma nutikust, lõkse ja pette-manöövreid, et kavaldada üle oma vastane.
Mäng on perekonna-sõbralik ja sobib igas vanuses inimesele, kes oskavad lugeda ning tunnevad numberid.

Inimesed:
Tugev jõud millga tuleb arvestada. Relvastatud uskumatu arsenaliga, on nad kindlasti väärilised vastased. Starter pakis on 60 kaarti täis puhast terrorit ja agooniat, et astuda vastu gnoomidele ja nende
invasioonile.
Kasuta neid targasti!

Gnoomid:
Eliitide eliidid. See hirmutav armee paljude futuristlike super-relvadega on valmis. Gnoomide armee on valmistunud selleks invasiooniks juba sajandeid. Starter pakis on 60 kaarti mis sisaldavad endas majesteetlikku jõudu.

Invasiooni kaardid on siin. Haara kontroll ja mängi gnoomide või inimestena.Hävita oma vastane duellis, pühi ta kaotuse-tolm oma kätelt ning teeni privileeg elada sellel planeedil. Ole see kes võidab!
Invasioon on alanud. Proovi oma kätt olles see, kes peatab invasiooni või kes hävitab inimkonna.

Mäng on inglisekeeles, kuid mängureeglid on eestikeelsed!

Mängu kestus 20-45 minutit.

Pakis on:
60 Gnoomi kaarti
60 Inimkonna kaarti
Kokku 120 kaarti!