Lego 43220 Peter Pan&Wendy’s Storybook Adventure

Tootekood: LEGO42487

Laos

27.00

Lego 43220 Peter Pan&Wendy’s Storybook Adventure

Alates 5-aastaseid Disney ja Peeter Paani fänne ootavad komplektiga LEGO® ǀ Disney Peeter Paani ja Wendy juturaamatu seiklused (Lego 43220) lõpmatud lood. Raamat põhineb peagi ilmuval filmil „Peter Pan & Wendy“ ning selles on kujutatud Darlingite maja magamistuba, Big Ben, Kadunud poiste peidukoht, Pealuu saar, piraadilaev, kolm LEGO mikronukufiguuri, LEGO loomafiguur ja võti. Rakendus LEGO Builder viib neid lihtsale ja intuitiivsele ehitusseiklusele, võimaldades neil suumida ja pöörata 3D-mudeleid,salvestada komplekte ja järgida oma edenemist.

Loominguline mäng kõikjal
Lapsed saavad selle kaasaskantava lukustatava raamatuga palju loomingulisi võimalusi mängimiseks. Sellega saab mängida eraldi või lisada selle teiste komplektide juurde (müüakse eraldi). Komplektis on innustavad detailid, mis inspireerivad loovmängu.

Kuulsad tegelaskujud
See loominguline komplekt võimaldab lastel kolme LEGO mikronukufiguuri – Disney Peeter Paan, Wendy ja Kapten Konkskäsi – ja Nana LEGO koerafiguuriga kohe mängima hakata. Juturaamat on lõbus viis lastele kuumima trendiga liitumiseks.