Lego 60428 Space Construction Mech

Tootekood: LEGO58802

Laos

13.00

Lego 60428 Space Construction Mech

Lennuta laste mänguaeg orbiidile LEGO® City Kosmose ehitusrobot (60428) mänguasjaga alates 6-aastastele poistele ja tüdrukutele. See futuristlik mänguroboti ülikond on varustatud vasara ja haaratsi tööriistadega, minifiguurist piloodi kokpiti ja suurte jalgadega kaugete planeetide avastamiseks. Lisa lihtsalt ehitusrobot, planeedi dekoratsioon, energiakristallide elemendid ja kosmosemeeskonna minifiguur tundidepikkuseks eepiliseks kosmosetegevuseks.

Võimalda noorele robotifännile põnev ehitusseiklus rakendusega LEGO Builder. Seal saavad nad avastada ja salvestada virtuaalseid mängukomplekte, jälgida oma ehituse edenemist ning suumida, pöörata ja vaadata 3D-mudeleid ehitamise ajal iga nurga alt.

LEGO City kosmose mängukomplektid sisaldavad realistlikke sõidukeid, detailseid konstruktsioone ja inspireerivaid tegelasi, mis seovad fantaasia ja reaalsuse piirideta loovmänguks. Lapsed saavad liita selle lõbusa kosmoseteemalise komplekti teiste LEGO City kosmose tootevaliku komplektidega (müüakse eraldi), et kosmoseseiklused oleksid veelgi suuremad.