Lego 76212 Shuri’s Lab

Tootekood: LEGO15426

Laos

15.00

Lego 76212 Shuri’s Lab

Pisikesed alates 4-aastased superkangelased saavad LEGO® Marvel Shuri labori (76212) komplekti abil arendada oma ehitusoskusi, nautida vahvaid tegevusi ja seigelda lõpututes loovmängudes.

Parim algus ehitamisele
Shuri labor pakub lastele rohkesti kaasakiskuvaid ja lõbusaid detaile. Shuri katsetab oma jõukindaid, samal ajal kui Must Panter oma hõljuklaual ringi tuhiseb (kas ta suudab relvariiuli eest kõrvale põigata?). Seal saab isegi kettakahuriga sihtimisharjutusi teha. Komplekti igas klotsikotis on terviklik mudel ja tegelaskuju, mille lapsed saavad kokku panna, et mäng võiks kiiresti alata! Komplektis on ka suur osaliselt kokkupandud laborit kujutav alustusklots, mis on lastele ehitamiseks hea alus. Värviliste piltidega lugu sisaldav juhend pakub ehitamiseks intuitiivseid juhiseid.

Tore ese peredele
Alates 4 aasta vanustele lastele mõeldud LEGO komplektid annavad täiskasvanutele hea võimaluse jagada ehitus- ja mängurõõmu koos lastega – ükskõik, kas laps on juba kogenud LEGO-huviline või paneb LEGO klotse kokku alles esimest korda.