Lego 77047 Bunnies Outdoor Activities

Tootekood: LEGO59237

Laos

29.00

Lego 77047 Bunnies Outdoor Activities

Tüdrukud ja poisid alates 6. eluaastast saavad selle loomingulise mänguasjaga Bunnie õuetegevused (77047) ehitada lõbusa Animal Crossing™ matkaplatsi. Selle mängukomplektiga on neil palju lõbu, aidates jänes Bunnie minifiguuril panna üles kokkupandav mängutelk, enne kui suunduvad piirkonda avastama.

See komplekt on suurepärane kingitus loomingulistele lastele, kes armastavad Animal Crossingu videomängude sarja. Nad saavad kasutada selle paljusid tarvikuid, et teha komplekt enda omaks. Nad saavad mängida õues elamise rollimängu, kasutades putukavõrku, labidat ja kirvest – kõiki videomängudest tuntud tööriistu.

Lõbusate funktsioonide hulka kuulub mehhanism, mis võimaldab Bunniel hüpata teivast kasutades üle jõe. Samuti on olemas ka avanev telk, mis muudab Bunnie ööseks magama panemise lihtsaks. Lapsed saavad oma loovust veelgi rohkem väljendada, paigutades alusplaadid ümber ja kujundades need paljude tarvikutega.

LEGO® Animal Crossingu mängukomplektid annavad videomängude sarja lõbusa loovuse otse oma kunstioskusi väljendada armastavate laste kätte.