Paleo – EN

Tootekood: BLF11304

Ainult 1 laos

80.00

Kuumakse al. 6.81 / 12 kuud

Paleo

Paleo on koostööl põhinev seiklusmäng, mille tegevus toimub kiviajal. Mängijate eesmärgiks on oma hoole all olevaid inimesi elus hoida, läbi misioonide täitmise. Mõnikord vajate karusnahka, mõnikord telki, kuid need on kõik väiksemad ülesanded võrreldes teie pikaajalise eesmärgiga: maalida seinale villane mammut, et inimesed tuhandeid aastaid hiljem teaksid, et olete kunagi olemas olnud.

Mis võib takistada teid seda mammutit maalimast? Surm, enda paljudes vormides.

Iga mängija alustab mängu paari inimesega, kellel on määratud oskused ja hulk elupunkte. Oma käigu ajal otsustab iga mängija minna ühte kohta võib-olla sama tüüpi kui teised mängijad, kuigi mitte samas kohas. Kuigi teil on aimu, mida sealt leida võite, ei tea lõpptulemust kindlasi enne, kui jõuate kohale. Võite hankida toitu või ressursse, leida kasuliku eseme meisterdamiseks või avastada, et saate kedagi teist tema projektis aidata või hoopis sattute ebaõnne ette saades maohammustuse, mis viib teid surma lähedale. Elu on täis nii imesid kui õudusi…

Päeva lõpus on vajavad kõik seltskonna liikmed toitu ja erinevaid käsitöid või oskusi, mis võimaldavad teil ülesandeid täita. Kui te seda ei tee, lisab kandelauale veel üks pealuu ja kui olete neid piisavalt kogunud, otsustate, et elamine on lollide jaoks, ja loobute kummitusest, kuulutades, et tulevased inimesed saavad kedagi teist jälgida.

NB: Mäng on inglise keeles!

Aeg: 45-60 min

Mängijate arv: 1-4