Pandemic Rapid Responce

Tootekood: ENI10832

Laos

51.90

Kuumakse al. 8.82 / 6 kuud

Pandemic Rapid Responce

Katastroof on tabanud! Linnad üle maailma vajavad hädasti toitu, vett, vaktsiine ja muid tarvikuid. Teie meeskond kuulub kriisireageerimisüksusesse (CRU), mis on arstide ja spetsialistide eliitmeeskond. Spetsiaalselt varustatud lennukiga olete ainulaadselt võimeline pakkuma elupäästvat abi – igal ajal ja igal pool.

Pandeemia: kiirreageerimine on võidujooks ajaga. Veeretage täringuid, et luua tarvikuid, lennata lennukiga ja toimetada tarneid abivajavatesse linnadesse. Samal ajal kui taimer loeb alla, peate kiiresti koordineerima ja tegema koostööd, et reageerida uutele katastroofidele. Kas teie ja teie meeskond suudate õigeaegselt vastata?

Maailma riigid on ühendanud oma ressursid ja koondanud mitmekesise meeskonna. Igal seitsmel ainulaadsel rollikaardil on oma võime. Analüütik Adjoua Soro suudab täringut kuni kaks korda uuesti veeretada. Insener Soojin Sohn võib muuta mis tahes stantsi tulemuse lennukiga teise sümboli vastu. Tehke kordamööda nii kiiresti kui võimalik, kasutades oma rolli ainulaadset võimet ja jaotades täringud strateegiliselt, et olla varustuse loomisel võimalikult tõhus.

Kui olete valmis uueks väljakutseks, kohandage raskusastet ja lisage kriisikaarte. Nüüd kiirustage – taimer loab alla  ja maailm vajab teie abi!

NB: Mäng ja reeglid on inglise keeles!

Mängijad: 2-4

Aeg: 20 min

Vanus: 8+