Rise of Tribes

Tootekood: BLF00681

Ainult 1 laos

59.90

Kuumakse al. 5.15 / 12 kuud

Rise of Tribes

Iidsel ajal olete avastanud uue maa, kus on palju järvi, mägesid ja metsi. Teie inimesed saavad leiutada uusi asju, näiteks nagu puidukorv, kasvatada härgi või lihtsalt kasvatada jõudu ja vallutada.

Mängus Rise of Tribes juhivad mängijad eelajaloolistel aegadel hõimurühma, kes soovib oma rahvast KASVATADA, LIIGUTADA, KOGUDA ja JUHATADA. Laud on modulaarne, koosneb erinevat tüüpi maastikul olevatest kuusikutest. Igal maajupil on populatsioonipiirang. Mängijad kontrollivad hõimuliikmete arvu, mille nad asetavad ühele maajuppile, et maandada või vältida konflikti.

Igal käigul viskab aktiivne mängija kahte täringut, seejärel valib neljast tegevusest kaks, mida teha. Iga toiming lahendatakse ühekaupa. Iga sooritatud tegevuse võimsus sõltub täringuviskamisest pluss paarist viimasest täringust, mille teised mängijad on valitud tegevusel tegevuslauale pannud. Kui mõlemad toimingud on tehtud, lahendab aktiivne mängija kõik konfliktid. Iga käigu viimane samm on külade ehitamise ja väravakaartide täitmise aeg.

Võit on võimalik paaril viisil: kogudes ressursse külade ehitamiseks ja/või lõpetades oma tsivilisatsiooni arengu- ja saavutusteeesmärkide kaardid. Külad (kuni 1 kuuekoha kohta) annavad 1 punkti hõimule, kes need selle hõimu käigu alguses ehitas. Väravakaardid koguvad punkte kohe, kui need on täidetud. Iga hõimu eesmärk on koguda 15 punkti. Hõim, kes kogub esimesena 15 punkti, võidab mängu.

NB: Mäng ja reeglid on inglise keeles!

Mängijate arv: 2-4

Aeg: 30-60 min

Vanus: 10+