Risk Legacy – EN

Tootekood: BLF91132

Laos

90.00

Kuumakse al. 7.67 / 12 kuud

Risk Legacy – EN

Risk Legacy esindab haruldast kontseptsiooni lauamängudes: Kampaaniad. Mängu põhi sarnaneb klassikalise Risk mänguga. Mängijad kontrollivad riike või piirkondi maailmakaardil ning lihtsa võitlusega (mängijad veeretavad täringuid, et teha kindlaks, kes igas lahingus üksused kaotavad) püüavad mängulaualt kõik vastased kõrvaldada või teatud arvu “punaseid tähti” kontrollida. Punaseid tähti nimetatakse ka võidupunktideks (VP).

Erinev on see, et Risk Legacy muutub aja jooksul iga mängu tulemuse ja erinevate valikute põhjal. Igas mängus valivad mängijad ühe viiest fraktsioonist; igal fraktsioonil on unikaalse kujuga tükid ja mis veelgi olulisem, erinevad reeglid. Esimese mängu alguses saavad kõik need fraktsioonid võimaluse rikkuda üht väiksemat reeglit, näiteks võimaluse liigutada vägesid mis tahes ajal teie käigu jooksul, mitte ainult mängu lõpus.

Reegliraamat muutub vastavalt mängu edasiarengule. Mängu käigus võib olla vaja sul kleepse kleepida või kaarte rebida. Need tegevused võivad anda mängijatele boonuseid erinevates mängu elementides. Tuleb märkida, et kuigi kaardid rebitakse mängu jooksul lahti, lisatakse suletud pakendite kaudu nii palju kaarte, et mäng ei kannata. Samuti pole see “ühekordselt kasutatav” mäng, vaid lihtsalt kohandatud mäng. Mäng võib muutuda ka pärast 15 mängu kampaaniat ja isegi kui see lõpuks muutumise lõpetab, on teil endiselt täiesti ainulaadne Riski koopia.

Aeg: ~60 min kampaania kohta

Mängijate arv: 3-5