Spirit Island – EN

Tootekood: BLF33929

Ainult 1 laos

109.00

Kuumakse al. 6.87 / 18 kuud

Spirit Island – EN

Spirit Island on strateegiline koostöömäng, kus su eesmärk on oma saare kodu kaitsmine koloniseerimise eest. Mängijad on erinevad maa vaimud, kellel kõigil on oma ainulaadsed elementaarjõud. Igal käigul valivad mängijad samaaegselt, milliseid oma jõukaarte mängida, makstes selleks energiat. Võimukaartide kombinatsioonide kasutamine võib anda tasuta boonusefekte. Kiiremad jõud jõustuvad, enne kui sissetungijad levivad ja laastavad, kuid muud maagiad on aeglasemad ning nõuavad ettenägelikkust ja planeerimist, et neid tõhusalt kasutada. Vaimu faasis saavad vaimud energiat ja valivad, kuidas/kas Kasvada: kas võtta tagasi kasutatud jõukaardid, otsida uut jõudu või levitada kohalolekut saare uutele piirkondadele.

Sissetungijad laienevad saarekaardil pooleldi etteaimatavalt. Iga pöörde järel uurivad nad mõnda maad (saare osi); järgmisel pöördel ehitavad nad nendele maadele, moodustades asulaid ja linnu. Pärast seda laastavad nad seal, tuues maale lehemädaniku ja rünnates kõiki seal viibivaid põlissaarlasi. Saarlased võitlevad sissetungijate vastu, kui neid rünnatakse, ja annavad vaimudele muud abi, kuid ei pruugi alati teha seda täpselt nii, nagu oleksite lootnud. Mõned võimud töötavad saarlaste kaudu, aidates neil (nt) sissetungijaid välja ajada või puhastada maad kahjustusest.

Mäng eskaleeerub selle edenedes: vaimud levitavad oma kohalolekut saare uutesse osadesse ja otsivad uusi ja võimsamaid jõude, samal ajal kui sissetungijad suurendavad oma koloniseerimispüüdlusi. Iga pööre tähistab 1-3 aastat alternatiivset ajalugu. Mängu alguses tuleb võitmiseks hävitada iga viimanegi asula ja linn mängulaual – aga kui sa vallutajaid üha enam hirmutad, muutub võit lihtsamaks: nad jooksevad minema isegi siis, kui mõni asulaid või linnu alles jääb. Lüüasaamine saabub siis, kui mõni vaim hävib, kui saart vallutab lehemädanik või kui Invaderi tekk tühjeneb enne võidu saavutamist.

Mäng sisaldab erinevaid vastaseid, kelle vastu võidelda (nt Rootsi kaevanduskoloonia või kauge Briti koloonia). Iga muudatus muuda mängu raskustaset ja väljakutset, et mäng alati põnev oleks.

NB: Mäng ja reeglid on inglise keeles!

Mängijate arv: 1-4

Aeg: 90-120 min

Vanus: 13+