Splash Attack

Tootekood: BG20133

Laos

21.00

Splash Attack

Splash Attack on mäng tähelepanelikele, elavatele ja julgetele. Neile, kes ei karda ujuda sogases Amazonases koos piraajadega, sukelduda ja püüda värvilisi kalu.

«Nämm-nämm!» — näljane piraaja haarab oma järjekordse ohvri järele. Elu sogases Amazonases ei ole kerge. Erivärvilistel ja rahumeelsetel kaladel on kogu aeg hirm röövelliku naabri ees. Mängijad on haaratud võitlusesse, et kinni püüda erivärvilisi kalakesi. Kõik see meenutab madinat, mis puhkeb kui muretult ujuvasse kalaparve sööstab tõeline piraaja.

Üheksa värvilist puidust kala ujuvad rahulikult punase näljase piraaja ümber.Kalu võib mängu jooksul kinni püüda, ära süüa või saagiks võtta (kaotada). Mängijad veeretavad täringuid, et püüda kindlate tunnustega kalu: üks täringutest näitab püütava kala värvi ning teine täring mustrit kalal. Täringuviske järel püüavad kõik soovitud kala esimesena kätte saada. See pole veel kõik, sest mängija võib jätta enda juurde vaid selle kala, mis on ära söödud. Kui täringud viitavad kalale, mis on juba püütud, siis algab mängijate vahel tõeline võitlus: igaüks püüab kätte saada esimesena punase piraaja. Kui piraaja haarab mängija, kelle juures on otsitav kala, siis hüüab ta „Nämm – nämm!“ ning pöörab kalal teise poole- nüüd on see söödud. Kui vastasmängija jõuab ise haarata esimesena piraaja, siis tõstetakse vastav kala mängulauale tagasi.

Võidab mängija, kes esimesena sööb ära kolm kala.

See on dünaamiline mäng, kus hasart, reaktsioon ja tähelepanelikkus omavad otsustavat tähendust. Noorimatele mängijatele aitab Splash Attack õppida eristama värve ja kujundeid. Neil, kellel need juba selged, aitab mäng välja selgitada, kes on tähelepanelikum ja kiirem.

Mängijate arv: 2-4
Mänguaeg: 10 min
Soovitav vanus: 5